پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1398/12/10 15:05:54
سرویس سیاسی

تسلیت نماینده مردم آستانه اشرفیه در پی درگذشت نماینده منتخب این حوزه

نماینده مردم آستانه اشرفیه درگذشت نماینده منتخب این حوزه انتخابیه را تسلیت گفت.
تسلیت نماینده مردم آستانه اشرفیه در پی درگذشت نماینده منتخب این حوزه نماینده مردم آستانه اشرفیه درگذشت نماینده منتخب این حوزه انتخابیه را تسلیت گفت. https://cdn.icana.ir/d/019/100328.jpg تسلیت,نماینده,مردم,آستانه,اشرفیه,در,پی,درگذشت,نماینده,منتخب,این,حوزه Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، محمدحسین قربانی نماینده مردم آستانه اشرفیه طی پیامی درگذشت نماینده منتخب این حوزه انتخابیه در مجلس یازدهم را تسلیت گفت.

در پیام تسلیت آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم 

إِنَّا للّه وإِنّا إِلَیهِ رَاجِعُونَ

خبر ضایعه درگذشت منتخب مردم شریف شهرستان آستانه اشرفیه و بندر کیاشهر دوست و هم رزم عزیزم زنده یاد محمد علی رمضانی دستک موجب تالم و تاسف خاطر اینجانب گردیده است.
ایشان که در لباس مقدس پاسداری در دوران دفاع مقدس و مسئولیت‌های گوناگون با مهربانی و اخلاق حسنه و مردم داری خدمت به نظام جمهوری اسلامی و مردم عزیز را سرلوحه کار خود قرار داده بود.

بدون شک آن مرحوم در این مقطع حساس و با احساس مسئولیت خدمتگزاری در عرصه انتخابات حضور پیدا کردند و توانستند با صداقت و جلب اعتماد به عنوان نماینده مردم شهرستان آستانه اشرفیه و بندر کیاشهر برگزیده شوند، فقدان ایشان حادثه تلخ و ناگوار برای مردم منطقه خواهد بود.

این غم دردناک را به مردم خوب و ولایتمدار شهرستان آستانه اشرفیه و بندر کیاشهر و به ویژه خانواده محترم ایشان تسلیت عرض می نمایم و از مردم عزیز درخواست دارم در این شرایط حساس و بحرانی خود مراقبتی و رعایت اصول بهداشتی را مورد توجه قرار دهند./

پایان پیام

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet