پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1398/12/11 13:52:53
سرویس اقتصادی
یارمحمدی مطرح کرد

تعلل هندی‌ها در سرمایه‌گذاری در بندر چابهار؛ اعلام آمادگی بسیاری از کشورها برای سرمایه‌گذاری

عضو هیأت رئیسه کمیسیون عمران مجلس، بر لزوم عمل شرکت های هندی به تعهداتشان در عرصه توسعه بندر چابهار تأکید کرد و گفت: شرکت های هندی یا باید به تعهداتشان طبق قرارداد منعقد شده عمل کنند یا اینکه از پروژه توسعه بندر چابهار خارج شوند.
تعلل هندی‌ها در سرمایه‌گذاری در بندر چابهار؛ اعلام آمادگی بسیاری از کشورها برای سرمایه‌گذاری عضو هیأت رئیسه کمیسیون عمران مجلس، بر لزوم عمل شرکت های هندی به تعهداتشان در عرصه توسعه بندر چابهار تأکید کرد و گفت: شرکت های هندی یا باید به تعهداتشان طبق قرارداد منعقد شده عمل کنند یا اینکه از پروژه توسعه بندر چابهار خارج شوند. https://cdn.icana.ir/d/019/201702103964741366.jpg تعلل,هندی‌ها,در,سرمایه‌گذاری,در,بندر,چابهار؛,اعلام,آمادگی,بسیاری,از,کشورها,برای,سرمایه‌گذاری Icana

علیم یارمحمدی عضو هیأت رئیسه کمیسیون عمران مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با انتقاد از عملکرد پیمانکاران هندی در اجرای طرح توسعه بندر چابهار، گفت: متأسفانه تاکنون شرکت های هندی نتوانستند به تعهداتشان در توسعه بندر چابهار و پس‌کرانه های آن عمل کنند و این مسئله موجب شده که روند تقویت زیرساخت های این بندر به آهستگی صورت گیرد.

بندر چابهار

هندی ها از برنامه توسعه بندر چابهار عقب هستند

نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: البته در چند ماه اخیر اقداماتی توسط پیمانکاران هندی برای توسعه بندر چابهار صورت گرفته، اما آن ها از برنامه تعیین شدن در قرارداد عقب هستند و خبرهای خوبی در این رابطه به گوش نمی رسد.

لزوم عمل شرکت های هندی به تعهداتشان در عرصه توسعه بندر چابهار

وی بر لزوم عمل شرکت های هندی به تعهداتشان در عرصه توسعه بندر چابهار تأکید کرد و گفت: شرکت های هندی یا باید به تعهداتشان طبق قرارداد منعقد شده عمل کنند یا اینکه از پروژه توسعه بندر چابهار خارج شوند.

اعلام آمادگی بسیاری از کشورها برای سرمایه گذاری در عرصه بندر چابهار

یارمحمدی ادامه داد: در دو سال اخیر بسیاری از کشورها برای سرمایه گذاری در عرصه بندر چابهار اعلام آمادگی کردند، بنابر این قطعا با کناره گیری شرکت های هندی به سرعت شرکت های دیگر جایگزین خواهند شد.

توسعه بندر چابهار برای کشورمان از اهمیت بسیاری برخوردار است

این نماینده مردم در مجلس دهم گفت: به طور حتم توسعه بندر چابهار برای کشورمان از اهمیت بسیاری برخوردار است و در این عرصه نباید تعللی صورت گیرد، از این رو وزارت راه و شهرسازی به ویژه سازمان بنادر باید به صورت ویژه به مسئله روند توسعه بندر مذکور ورود کند و اجازه ندهد که روند توسعه آهسته شود.

ایران هیچ محدودیتی برای جذب سرمایه گذاری در بندر چابهار قابل نیست

عضو هیأت رئیسه کمیسیون عمران مجلس ادامه داد: ایران هیچ محدودیتی برای جذب سرمایه گذاری در بندر چابهار قابل نیست و شرکت های داخلی و خارجی می توانند به این عرصه ورود کنند.

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet