پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1398/12/11 13:19:38
سرویس اقتصادی

برگزاری جلسه کمیسیون تلفیق بودجه در محل صحن علنی مجلس/ اجازه به دولت برای تولید مسکن خانوارهای کم درآمد

برای اولین بار، جلسه کمیسیون تلفیق بودجه سال ۱۳۹۹ در محل صحن علنی مجلس برگزار شد.
برگزاری جلسه کمیسیون تلفیق بودجه در محل صحن علنی مجلس/ اجازه به دولت برای تولید مسکن خانوارهای کم درآمد برای اولین بار، جلسه کمیسیون تلفیق بودجه سال 1399 در محل صحن علنی مجلس برگزار شد. https://cdn.icana.ir/d/019/202003106117129669.jpg برگزاری,جلسه,کمیسیون,تلفیق,بودجه,در,محل,صحن,علنی,مجلس/,اجازه,به,دولت,برای,تولید,مسکن,خانوارهای,کم,درآمد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، نمایندگان مجلس صبح امروز  در محل صحن علنی و در قالب کمیسیون تلفیق، به بررسی لایحه بودجه سال آینده پرداختند‌. در این جلسه، موضوعاتی همچون مجوز دولت برای تولید مسکن با اولویت خانوارهای کم درآمد در سال ۹۹ و نیز حقوق و دستمزدها در سال آتی مورد بررسی قرار گرفت.

اسدالله عباسی با بیان اینکه بحث بودجه دو یا سه دوازدهم قطعی نیست، تصریح کرد: در این باره کمیسیون تلفیق تصمیم خواهد گرفت و شیوه تصویب نهایی، به طریق مذکور یا عادی یا مطابق  اصل ۸۵ قانون اساسی خواهد بود‌./پیش از این سخنگوی هیات رئیسه مجلس گفته بود نمایندگان در صحن علنی،  لایحه بودجه را برای بررسی و اصلاح به کمیسیون تلفیق ارجاع داده‌اند و کمیسیون  در حال بررسی این لایحه است تا هر چه سریعتر گزارش نهایی لایحه بودجه به هیأت رئیسه ارائه شود، بعد از آن هیأت رئیسه درباره نحوه بررسی لایحه در صحن علنی تصمیم‌گیری می‌کند.

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet