پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1398/12/12 10:58:33
سرویس فرهنگی
کوچکی نژاد:

دولت رتبه بندی معلمان را قربانی افزایش فوق العاده شغل کرده است

عضو کمیسیون آموزش مجلس گفت: دولت اخیرا فوق العاده شغل کارکنان را ۵۰ درصد افزایش داده و آن را برای معلمان هم پیش بینی و جایگزین رتبه بندی کرده است.
دولت رتبه بندی معلمان را قربانی افزایش فوق العاده شغل کرده است عضو کمیسیون آموزش مجلس گفت: دولت اخیرا فوق العاده شغل کارکنان را 50 درصد افزایش داده و آن را برای معلمان هم پیش بینی و جایگزین رتبه بندی کرده است. https://cdn.icana.ir/d/019/201902100554082962.jpg دولت,رتبه,بندی,معلمان,را,قربانی,افزایش,فوق,العاده,شغل,کرده,است Icana

جبار کوچکی نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار  خبرگزاری خانه ملت با انتقاد از اینکه دولت رتبه بندی معلمان را قربانی افزایش فوق العاده شغل کرده است، گفت: فرهنگیان و مجلس چند سالی است اجرای رتبه بندی فرهنگیان را دنبال می‌کنند و در قانون برنامه ششم توسعه هم پیش‌بینی شده اما متاسفانه دولت لایحه را به مجلس ارائه نکرد و برنامه‌ای را برای افزایش حقوق معلمان و فرهنگیان اجرا کرد و نام آن را رتبه بندی گذاشت.

عضو کمیسیون آموزش مجلس و تحقیقات مجلس شورای اسلامی افزود: دولت اخیرا فوق العاده شغل کارکنان را 50 درصد افزایش داده و آن را برای معلمان هم پیش بینی و جایگزین رتبه بندی کرده است.

وی ادامه داد: در واقع رتبه‌بندی معلمان از سیستم کشور حذف شد؛ در کمیسیون تلفیق هم موفق نشدیم رتبه‌بندی را جدا کنیم  و همان فوق العاده شغلی که برای همه کارکنان در نظر گرفته شد برای فرهنگیان لحاظ شد و در عمل رتبه بندی اجرا نشد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet