پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1398/12/13 15:04:58
سرویس اقتصادی
پزشکیان در گفت‌وگو با خانه ملت:

اذن مقام معظم رهبری، کشور را از بحران خلاء بودجه در سال 99 نجات داد

نایب رییس مجلس گفت: مقام معظم رهبری تایید کردند که بودجه براساس اصل ۸۵ قانون اساسی تصویب شود تا کشور بدون بودجه نماند.
اذن مقام معظم رهبری، کشور را از بحران خلاء بودجه در سال 99 نجات داد نایب رییس مجلس گفت: مقام معظم رهبری تایید کردند که بودجه براساس اصل 85 قانون اساسی تصویب شود تا کشور بدون بودجه نماند. https://cdn.icana.ir/d/019/201903108918214064.jpg اذن,مقام,معظم,رهبری،,کشور,را,از,بحران,خلاء,بودجه,در,سال,99,نجات,داد Icana

مسعود پزشکیان در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به اذن رهبر معظم انقلاب برای ارسال مصوبه کمیسیون تلفیق لایحه بودجه 99 به شورای نگهبان، گفت: نمایندگان هفته گذشته در جلسات علنی مجلس حضور یافتند، اما حال برخی مساعد نبود و پس از انجام تست کرونا از بین 30 نفر جواب 5 نفر مثبت اعلام شد که این آمار ممکن است در میان 290 نفر افزایش یابد.

نایب رییس مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه برگزاری جلسات علنی برای بررسی بودجه و دیدارهای مردمی نمایندگان می تواند کرونا را در تمام نقاط کشور گسترش دهد، افزود: رییس مجلس شورای اسلامی با توجه به این شرایط از مقام معظم رهبری درخواست کرد که بودجه سال 99 نیز که توسط کمیسیون تلفیق بررسی، براساس اصل 85 قانون اساسی تصویب و به شورای نگهبان ارسال شود تا کشور بدون بودجه نماند.

وی ادامه داد: مقام معظم رهبری نیز در پاسخ به نامه رییس مجلس تایید کردند که بودجه براساس اصل 85 قانون اساسی تصویب شود همچنین اجازه فرمودند که وزارت جهاد کشاورزی تا زمانی که نمایندگان درگیر با کرونا، درمان شوند و جلوی گسترش این ویروس گرفته شود با سرپرست به فعالیت خود ادامه دهد.

پزشکیان با تاکید بر اینکه باید رفت و آمدها در تمام نقاط کشور محدود شود تا بتوان ویروس کرونا را کنترل کرد، افزود: همزمان با محدودیت رفت و آمد مردم، افراد درگیر با این ویروس نیز باید درمان شوند در غیر اینصورت کرونا کشور را فلج می کند.

وی ادامه داد: در برخی کشورها برای مقابله با کرونا نیروهای نظامی و امنیتی به میدان آمده اند و با هر کسی که همکاری نمی کند برخورد می کنند چراکه هر فرد بیمار می تواند 20 نفر دیگر را نیز درگیر ویروس کند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet