پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1398/12/13 17:27:24
سرویس اجتماعی
کولیوند:

کاسبان کرونا مرتکب محاربه می‌شوند

رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس گفت: با توجه به اینکه احتکار اقلام دارویی با جان مردم سر و کار دارد، کاسبان ویروس کرونا مرتکب محاربه می‌شوند.
کاسبان کرونا مرتکب محاربه می‌شوند رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس گفت: با توجه به اینکه احتکار اقلام دارویی با جان مردم سر و کار دارد، کاسبان ویروس کرونا مرتکب محاربه می‌شوند. https://cdn.icana.ir/d/019/46833.jpg کاسبان,کرونا,مرتکب,محاربه,می‌شوند Icana

محمد جواد کولیوند در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره ضرورت برخورد با محتکران اقلام دارویی و لوازم بهداشتی، عنوان کرد: قانون کاملا دست دستگاه قضا را برای برخورد با محتکران اقلام دارویی و بهداشتی باز گذاشته است و در این زمینه صراحت دارد.

نماینده مردم کرج و آسارا در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه احتکار اقلام دارویی و لوازم بهداشتی به صورت مستقیم با جان مردم سر و کار دارد، افزود: قطعا از برخورد قاطع قوه قضاییه با محتکران حمایت می‌کنیم، ضمن اینکه قانون نیز اشد مجازات را برای محتکران تعیین کرده است.

بیشتر بخوانید:

کولیوند با بیان اینکه در شرایط کمبود اقلام بهداشتی، احتکار لوازم بهداشتی و دارویی و ضد عفونی بازی با جان مردم است، افزود: حتی گران فروشی، سودجویی و سوء استفاده از این وضعیت نیز خلاف انسانیت و مردانگی است و این افراد قطعا بویی از انسانیت نبرده‌اند.

رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس تصریح کرد: بنابراین چنین اقداماتی از قبیل احتکار یا تولید و عرضه محصولات تقلبی بهداشتی و درمانی در شرایط فعلی با توجه به اینکه با جان مردم سر و کار دارد محاربه با خدا محسوب می‌شود و باید برای آن اشد مجازات را در نظر گرفت./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet