پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1398/12/14 19:22:33
سرویس فرهنگی
مدیر منابع انسانی دانشگاه تبریز خبر داد:

تولید دو محلول ضد عفونی‌کننده سطوح و دست در دانشگاه  تبریز

مدیر منابع انسانی دانشگاه تبریز از تولید دو محصول ضد عفونی کننده سطوح و دست در مرکز رشد و نو آوری دانشگاه تبریز با قیمت تمام شده بسیار پایین تر نسبت به محصول‌های مشابه در بازار خبر داد.
تولید دو محلول ضد عفونی‌کننده سطوح و دست در دانشگاه  تبریز مدیر منابع انسانی دانشگاه تبریز از تولید دو محصول ضد عفونی کننده سطوح و دست در مرکز رشد و نو آوری دانشگاه تبریز با قیمت تمام شده بسیار پایین تر نسبت به محصول‌های مشابه در بازار خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/202003104176745956.jpg تولید,دو,محلول,ضد,عفونی‌کننده,سطوح,و,دست,در,دانشگاه ,تبریز Icana

کامران خان ماکو در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت  با اشاره به تولید محلول ضدعفونی ویژه‌ با فرمولاسیون جدید و ماندگاری بالا در مرکز رشد و نو آوری دانشگاه تبریز، اظهار کرد: ماندگاری محصول اول که مخصوص سطوح بوده 10 تا 30 روز است.

خان ماکو با یادآوری اینکه دانشگاه تبریز یکی از بزرگترین دانشگاه‌های کشور با ظرفیت 20 هزار دانشجو است، ادامه داد: در حال حاضر کلیه ورودی‌ها، خوابگاه‌ها و ادارات دانشگاه تبریز به وسیله این محصول ضد عفونی شده است و دانشگاه مهیای حضور دانشجویان است.

این مقام مسئول در دانشگاه تبریز یادآور شد: قیمت تمام شده این محصول در صورت در اختیار گرفتن حواله دولتی الکل یک پنجاهم قیمت محصول مشابه در بازار تمام می‌شود و در غیر صورت قیمت این محصول یک بیستم محصول مشابه خواهد بود.

وی خواستار حمایت بخش دولتی از تولید انبوه این محصول در مرکز رشد و نو آوری دانشگاه تبریز شد و افزود: در  شرایط امروز که چنین محصولاتی در بازار کم یاب و گران قیمت شده است، تولید انبوه آن برای کشور یک ضرورت به شمار می‌آید.

تولید 5 هزار تن ژل ضد عفونی کننده دست در صورت تأمین مواد اولیه

مدیر منابع انسانی و پشتیبانی دانشگاه تبریز افزود: محصول دیگری که در مرکز رشد و نو آوری دانشگاه تبریز به تولید رسیده است، محلول ژل ضد عفونی دست با ترکیباتی که از خشکی دست جلوگیری می‌کند، است.

وی ادامه داد: در صورت تأمین مواد اولیه این محصول، دانشگاه تبریز می‌تواند ظرف چند روز آینده 5 هزار لیتر از این محلول ژل ضد عفونی کننده دست را تولید و در سطح کشور توزیع کند. حتی اگر از این محصول حمایت‌ دولتی صورت گیرد می‌توان آن را به صورت رایگان در اختیار شهروندان قرار داد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet