پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1398/12/17 20:40:00
سرویس اقتصادی
زارع با اشاره به شیوع ویروس کرونا:

شرایط دورکاری با ارائه اینترنت رایگان خانگی تسهیل شود

سخنگوی کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی مجلس می‌گوید با توجه به شیوع کرونا و ضرورت در خانه ماندن مردم، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات ۱۰۰گیگ اینترنت رایگان خانگی در اختیار تمامی مردم قرار دهد تا در خانه ماندن قدری آسان‌تر شود.
شرایط دورکاری با ارائه اینترنت رایگان خانگی تسهیل شود سخنگوی کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی مجلس می‌گوید با توجه به شیوع کرونا و ضرورت در خانه ماندن مردم، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات 100گیگ اینترنت رایگان خانگی در اختیار تمامی مردم قرار دهد تا در خانه ماندن قدری آسان‌تر شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201902105130783431.jpg شرایط,دورکاری,با,ارائه,اینترنت,رایگان,خانگی,تسهیل,شود Icana

رحیم زارع سخنگوی کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی مجلس در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به ضرورت افزایش سرعت اینترنت در روزهای اخیر، گفت: از آنجایی که وزارت بهداشت تاکید دارد به دلیل گسترش ویروس کرونا مردم به جز موارد ضروری از منزل خارج نشوند، باید شرایط مناسبی برای در منزل ماندن افراد فراهم شود به طور مثال وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات اپراتورهای اینترنت همراه و شرکت‌های ارائه دهنده خدمات اینترنت خانگی را ملزم به ارائه بسته‌های اینترنتِ باکیفیت و قیمت مناسب کند.

نماینده مردم آباده و بوانات در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات باید زیرساخت لازم برای استفاده عموم مردم از اینترنت را فراهم کند، پیشنهاد داد: بهتر است این وزارتخانه 100 گیگ اینترنت رایگان خانگی در اختیار تمامی مردم قرار دهد تا در خانه ماندن برای مردم قدری آسان‌تر شود.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس ادامه داد: علیرغم اینکه باید قیمت تعرفه اینترنت در این شرایط خاص کاهش یابد، سرعت اینترنت نیز باید بالا رود تا مردم دغدغه ای برای استفاده از آن نداشته باشند.

این نماینده مردم در مجلس دهم اظهار کرد: شیوع ویروس کرونا در کشور و روی آوردن به دورکاری، بیانگر ضرورت گسترش دولت الکترونیک و توسعه هرچه سریعتر شبکه اینترنت پرسرعت است.

سخنگوی کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی مجلس اضافه کرد: تحت تاثیر شیوع گسترده ویروس کرونا در بسیاری از نقاط جهان ، مساله دورکاری بیش از پیش مهم شده است به گونه ای که بسیاری از کارمندان و پرسنل شرکت‌ها و ادارات مختلف مجبورند از منزل و با بهره گیری از رایانه های شخصی و شبکه اینترنت پرسرعت به کار بپردازند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet