پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1398/12/17 14:59:47
سرویس حوزه ریاست

پیام تسلیت دکتر محمد جعفری در پی درگذشت فاطمه رهبر

دکتر محمد جعفری مشاور و رئیس حوزه ریاست مجلس شورای اسلامی درگذشت خانم دکتر فاطمه رهبر را تسلیت گفت.
پیام تسلیت دکتر محمد جعفری در پی درگذشت فاطمه رهبر دکتر محمد جعفری مشاور و رئیس حوزه ریاست مجلس شورای اسلامی درگذشت خانم دکتر فاطمه رهبر را تسلیت گفت. https://cdn.icana.ir/d/019/201908108289641018.jpg پیام,تسلیت,دکتر,محمد,جعفری,در,پی,درگذشت,فاطمه,رهبر Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، محمد جعفری، مشاور و رئیس حوزه ریاست مجلس شورای اسلامی در پیامی درگذشت خانم دکتر فاطمه رهبر نماینده ادوار و منتخب یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس را تسلیت گفت.

متن پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

و یبقی وجه ربک ذوالجلال و الاکرام

درگذشت بانوی ارجمند، سرکار خانم دکتر فاطمه رهبر، نماینده ادوار و منتخب مردم تهران‌، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس دریازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی موجب تاسف و تاثر گردید.

آن بانوی مومنه از دلسوزان‌ انقلاب و شخصیتی خدوم، صدیق و امین برای کشور و نظام اسلامی بودند که تلاش های وافر و ارزشمندشان در پیگیری مطالبات مردم در ادوار هفتم، هشتم و نهم مجلس شورای اسلامی و دیگر مسئولیت های فرهنگی و اجتماعی در یادها خواهد ماند.

ضمن عرض تسلیت این ضایعه به مردم‌ شریف کشورمان به ویژه بانوان گرانقدر، خانواده معزز و سایر وابستگان محترم،از درگاه خداوند متعال برای آن مرحومه مغفوره، رحمت واسعه و علودرجات و برای بازماندگان صبر و اجر مسئلت می‌کنم.

محمد جعفری

مشاور و رئیس حوزه ریاست مجلس شورای اسلامی

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet