پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1398/12/21 11:22:43
سرویس اجتماعی
الماسی خبر داد

کاهش 30 درصدی نیروی‌های عسلویه برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا

سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با اشاره به تمهیدات ویژه منطقه پارس جنوبی برای جلوگیری از شیوع کرونا ویروس، از کاهش ۳۰ درصدی نیروی‌های عسلویه خبر داد.
کاهش 30 درصدی نیروی‌های عسلویه برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با اشاره به تمهیدات ویژه منطقه پارس جنوبی برای جلوگیری از شیوع کرونا ویروس، از کاهش 30 درصدی نیروی‌های عسلویه خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201906100542223812.jpg کاهش,30,درصدی,نیروی‌های,عسلویه,برای,جلوگیری,از,شیوع,ویروس,کرونا Icana

سکینه الماسی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی در رابطه با وضعیت ویروس کرونا در منطقه پارس جنوبی گفت: طی رایزنی هایی که با وزیر نفت، مدیران عامل شرکت ملی نفت، گاز و پتروشیمی و همچنین مدیرعامل منطقه ویژه عسلویه داشته ایم، تدابیر لازم برای جلوگیری از شیوع کرونا ویروس در منطقه پارس جنوبی اندیشیده شده است.

وی افزود: با هماهنگی های انجام شده پروازهای رشت به عسلویه بدون حضور کارکنان پتروشیمی انجام شده است. همچنین پتروشیمی ها، پالایشگاه ها و شرکت های مستقر در منطقه پارس جنوبی از ظرفیت نیروهای بومی استان بوشهر در حال استفاده هستند.

نماینده مردم دیر، کنگان، جم و عسلویه ضمن بیان اینکه تاکنون مورد مبتلا به ویروس در شهرستان عسلویه مشاهده نشده است، افزود: طبق رایزنی های انجام شده کارکنان سکوهای نفتی از فرودگاه مستقیم با هلی کوپتر به سکوها منتقل می شوند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet