پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1398/12/20 11:02:00
سرویس اجتماعی
پزشکیان در گفت و گو با خانه ملت:

وزارت بهداشت برای مقابله با کرونا با کمبود منابع مواجه است

نایب رئیس مجلس با انتقاد از اینکه وزارت بهداشت برای مقابله با کرونا با کمبود منابع مواجه است از دولت خواست که منابع مالی و پشتیبانی کافی در اختیار این وزارتخانه قرار دهد.
وزارت بهداشت برای مقابله با کرونا با کمبود منابع مواجه است نایب رئیس مجلس با انتقاد از اینکه وزارت بهداشت برای مقابله با کرونا با کمبود منابع مواجه است از دولت خواست که منابع مالی و پشتیبانی کافی در اختیار این وزارتخانه قرار دهد. https://cdn.icana.ir/d/019/201907106955247208.jpg وزارت,بهداشت,برای,مقابله,با,کرونا,با,کمبود,منابع,مواجه,است Icana

مسعود پزشکیان در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به نشست نمایندگان مجلس با مسئولان وزارت بهداشت درباره آخرین وضعیت مقابله با ویروس کرونا در کشور، گفت: در این نشست نمایندگان استان‌هایی که کرونا در آنها شیوع بیشتری دارد مانند گلستان، مازندران و تهران حضور داشتند و در مورد اقدامات انجام شده و مشکلات موجود بحث و گفت و گو شد.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نباید وزارت بهداشت را در شرایط حساس کنونی تنها گذاشت، تصریح کرد: متاسفانه وزارت بهداشت در شرایط فعلی تنها بوده و کمک سایر دستگاه ها آنطور که باید و شاید کافی نیست.

وی با انتقاد از اینکه وزارت بهداشت برای مقابله با کرونا با کمبود منابع مواجه است، گفت: دولت باید حمایت اقتصادی مناسب را از وزارت بهداشت داشته باشد؛ وزارت بهداشت همچنین از نظر خدمات پشتیبانی با مشکل مواجه است و هر چند اختیاراتی به این وزارت خانه داده شده اما متاسفانه برخی نسبت به سیاست‌های اعمال شده بی توجه هستند و حرف شنوی ندارند.

وی با تاکید بر ضرورت هماهنگی بیشتر میان دستگاه‌ها برای مقابله با کرونا، گفت: اولین گام برای مقابله با کرونا حمایت مالی از وزارت بهداشت است؛ شرایط فعلی حتی به مراتب بدتر از جنگ‌ است و بدون اینکه بمبی منفجر شود عده‌ای جان خود را از دست می‌دهند بنابراین نیاز است دستگاه‌های مختلف کشور با هم همکاری بیشتری داشته باشند و بودجه کافی برای مقابله با کرونا در اختیار وزارت بهداشت قرار گیرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet