پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1398/12/20 09:20:00
سرویس حوزه ریاست
در گفت و گوی تلفنی رئیس مجلس با روسای مجالس کویت و عمان صورت گرفت

رایزنی‌های منطقه‌ای دکتر لاریجانی برای مقابله با کرونا در ایران

رئیس مجلس شورای اسلامی در گفت و گوهای تلفنی جداگانه با مرزوق الغانم، رئیس مجلس کویت و خالد المعولی رئیس مجلس عمان پیرامون مسائل منطقه‌ای بحث و تبادل نظر کرد.
رایزنی‌های منطقه‌ای دکتر لاریجانی برای مقابله با کرونا در ایران رئیس مجلس شورای اسلامی در گفت و گوهای تلفنی جداگانه با مرزوق الغانم، رئیس مجلس کویت و خالد المعولی رئیس مجلس عمان پیرامون مسائل منطقه‌ای بحث و تبادل نظر کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201903104868621120.jpg رایزنی‌های,,منطقه‌ای,دکتر,لاریجانی,برای,مقابله,با,کرونا,در,ایران Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت؛ دکتر علی لاریجانی، در ابتدا با تشریح اقدامات انجام گرفته از سوی جمهوری اسلامی ایران در مورد مبارزه با انتشار ویروس کرونا، گفت: همکاری‌های بیشتر میان دو کشور و تبادل تجارب در این بخش می‌تواند از گسترش این ویروس جلوگیری نماید.

رئیس مجلس شورای اسلامی در بخش دیگری، با اشاره به تحولات و بحران‌های موجود در منطقه، بر ضرورت تداوم گفت و گو و رایزنی های سیاسی میان کشورهای اسلامی تأکید کرد.

مرزوق الغانم رئیس مجلس کویت در ادامه با اعلام آمادگی کشورش برای مبارزه با ویروس کرونا گفت: تأمین تجهیزات و همکاری گسترده میان کشورهای همسایه به تسریع در ریشه کنی این ویروس کمک می کند.

خالد المعولی رئیس مجلس عمان بر تداوم رایزنی مستمر میان دو کشور در خصوص تحولات منطقه‌ای، برقراری امنیت و ثبات پایدار در منطقه و بر ضرورت همکاری‌های فیمابین در مورد مبارزه با ویروس کرونا تأکید کرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet