پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1398/12/21 09:41:58
سرویس اجتماعی
نقوی‌حسینی از دولت و کمیسیون تلفیق بودجه درخواست کرد؛

بازنشستگان فرهنگی را دریابید

نماینده مردم ورامین و پیشوا با اشاره به شرایط اقتصادی سخت فرهنگیان، گفت: کمیسیون تلفیق بودجه و دولت باید برای فرهنگیان به ویژه بازنشستگان فرهنگی قدم جدی و محکمی بردارند.
بازنشستگان فرهنگی را دریابید نماینده مردم ورامین و پیشوا با اشاره به شرایط اقتصادی سخت فرهنگیان، گفت: کمیسیون تلفیق بودجه و دولت باید برای فرهنگیان به ویژه بازنشستگان فرهنگی قدم جدی و محکمی بردارند. https://cdn.icana.ir/d/019/201902102573007983.jpg بازنشستگان,فرهنگی,را,دریابید Icana

سیدحسین نقوی‌حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت ضمن تقدیر و تشکر از زحمات همه معلمان و خانواده بزرگ فرهنگیان به جهت همکاری خوبی که در این روزها برای مقابله با کرونا داشتند، گفت: معلمان با راهنمایی دانش‌آموزان تلاش بسیار کردند تا با مشارکت و همکاری در این امر مهم شرکت داشته باشند.

نماینده مردم ورامین و پیشوا در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: لایحه بودجه سال 1399 به شورای نگهبان ارسال شده و احتمال ارجاع مجدد به مجلس برای رفع ابهامات وجود دارد؛ از این رو کمیسیون تلفیق بودجه و دولت باید برخورد واقعی با توقعات و انتظارات فرهنگیان داشته باشند زیرا با شعارزدگی نمی توان کاری انجام داد.

وی افزود: شرایط اقتصادی فرهنگیان به لحاظ حقوق و مزایا سخت شده، این گروه از افراد جامعه در سطح پایینی قرار گرفتند و اداره خانواده فرهنگیان به ویژه بازنشستگان فرهنگیان با تورم بیش از 50 درصد، سخت و دشوار است.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: کمیسیون تلفیق بودجه و دولت برای بازنشستگان فرهنگی باید قدم جدی و محکمی بردارند. دولت همچنین تخصیص منابع فرهنگیان و بازنشستگان فرهنگی را باید در اولویت قرار دهد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet