پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1398/12/20 16:38:33
سرویس اجتماعی
کمالی‌پور:

قوه قضائیه می‌تواند مجازات اعدام را برای محتکران لوازم بهداشتی در نظر بگیرد

نایب رئیس کمیسیون قضایی مجلس بر ضرورت پیش‌بینی اشد مجازات برای محتکران لوازم بهداشتی تاکید کرد و گفت: قاطعیت در برخورد و کوتاه کردن زمان رسیدگی به پرونده‌های محتکران مطالبه جدی مردم است.
قوه قضائیه می‌تواند مجازات اعدام را برای محتکران لوازم بهداشتی در نظر بگیرد نایب رئیس کمیسیون قضایی مجلس بر ضرورت پیش‌بینی اشد مجازات برای محتکران لوازم بهداشتی تاکید کرد و گفت: قاطعیت در برخورد و کوتاه کردن زمان رسیدگی به پرونده‌های محتکران مطالبه جدی مردم است. https://cdn.icana.ir/d/019/201908109317577073.jpg قوه,قضائیه,می‌تواند,مجازات,اعدام,را,برای,محتکران,لوازم,بهداشتی,در,نظر,بگیرد Icana

یحیی‌ کمالی‌پور در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت  با یادآوری اظهارات آیت الله رئیسی مبنی بر اینکه دادگاه محتکران اقلام بهداشتی باید خارج از نوبت و علنی برگزار شود، گفت: احتکارکنندگان با سلامت و جان مردم بازی کردند بنابراین باید برای آنها اشد مجازات و مجازات اعدام در نظر گرفته شود.

نایب رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی افزود: قوه قضائیه در شرایط بحرانی مکلف و موظف است با محتکران متناسب با جرم صورت گرفته برخورد کند.

وی قاطعیت در برخورد و کوتاه کردن زمان رسیدگی به پرونده‌های محتکران را خواست و مطالبه جدی تمامی مردم دانست و گفت: پرونده های احتکارکنندگان باید خارج از نوبت رسیدگی شو و کسانی که در شرایط بحرانی فعلی به سلامت جامعه آسیب زدند قابل بخشش نیستند و باید به اشد مجازات برسند.

کمالی پور با بیان اینکه سلامت مردم در شرایط کنونی باید در اولویت قرار گیرد، یادآور شد: مجازات محتکران بستگی به اقدامات آنها دارد و دست دستگاه قضایی از نظر قانونی باز است و اختیار دارد که حتی مجازات اعدام را برای آنها پیش بینی کند.

بیشتر بخوانید:

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet