خبرگزاری خانه ملت

پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1398/12/21 11:21:56
سرویس حوزه ریاست

پیام تسلیت دکترلاریجانی در پی درگذشت نماینده ادوار اول و دوم مجلس شورای اسلامی

دکترعلی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در پیامی درگذشت سیدمحمد علوی تبار (کیاوش) نماینده ادوار اول و دوم مجلس شورای اسلامی و منتخب مردم در مجلس خبرگان قانون اساسی را تسلیت گفت.
پیام تسلیت دکترلاریجانی در پی درگذشت نماینده ادوار اول و دوم مجلس شورای اسلامی دکترعلی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در پیامی درگذشت سیدمحمد علوی تبار (کیاوش) نماینده ادوار اول و دوم مجلس شورای اسلامی و منتخب مردم در مجلس خبرگان قانون اساسی را تسلیت گفت. https://cdn.icana.ir/d/019/100328.jpg پیام,تسلیت,دکترلاریجانی,در,پی,درگذشت,نماینده,ادوار,اول,و,دوم,مجلس,شورای,اسلامی Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، دکتر علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در پیامی درگذشت سیدمحمد علوی تبار (کیاوش) نماینده ادوار اول و دوم مجلس شورای اسلامی و منتخب مردم در مجلس خبرگان قانون اساسی را تسلیت گفت.

متن پیام به شرح زیر است: 

بسم الله الرحمن‌الرحیم‌
انالله و انا الیه راجعون

درگذشت آقای‌سید محمد‌‌علوی‌تبار (کیاوش) نماینده  ادوار اول و دوم  مجلس شورای اسلامی و منتخب مردم در مجلس خبرگان قانون اساسی  موجب  تالم و تاثر گردید .

ایشان از چهره های پرتلاش سیاسی  و فعال در عرصه های  فرهنگی و اجتماعی  بودند که در حادثه انفجار دفتر حزب جمهوری اسلامی در هفتم تیرماه سال ۶۰‌ به افتخار جانبازی نائل آمدند. 

این جانب ضمن عرض تسلیت به مردم شریف خوزستان ، دوستان ، خانواده معزز و بازماندگان آن مرحوم ،برای ایشان از درگاه خداوند متعال رحمت و علودرجات  و برای بازماندگان صبر و اجر مسالت می کنم .

علی لاریجانی 
رئیس مجلس شورای اسلامی/

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet