پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1398/12/21 13:02:29
سرویس حوزه ریاست
دکتر لاریجانی در تماس تلفنی با استانداران قم، گیلان و مازندران

پیگیری نیازهای استانی برای مقابله با کرونا در سطح ملی

رئیس مجلس شورای اسلامی پیگیر نیازهای استانی برای مقابله با کرونا در سطح ملی شد.
پیگیری نیازهای استانی برای مقابله با کرونا در سطح ملی رئیس مجلس شورای اسلامی پیگیر نیازهای استانی برای مقابله با کرونا در سطح ملی شد. https://cdn.icana.ir/d/019/202003106412368470.jpg پیگیری,نیازهای,استانی,برای,مقابله,با,کرونا,در,سطح,ملی Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، دکتر علی لاریجانی، رئیس مجلس شورای اسلامی در تماس های تلفنی جداگانه با استانداران قم، گیلان و مازندران  ضمن بررسی آخرین تحولات مربوط به بیماری کرونا، نیازها، مشکلات و اقدامات مقابله ای انجام شده در این استان ها بر  پیگیری برخی اقدامات و نیازها در سطح ملی، ادامه جلب کمک از همه بخش ها و استفاده از ظرفیت خیرین برای  کمک به مبتلایان و تجهیز بیمارستان ها و نقاهتگاه ها تاکید کرد.

رییس مجلس در تماس‌های تلفنی بااستانداران قم، گیلان و مازندران، با اشاره به پیگیری هایی که قبلا صورت گرفته و منابع مالی اختصاص یافته از سوی سازمان برنامه و بودجه به مقابله با بحران کرونا گفت: برخی اقدامات باید در سطح ملی صورت گیرد که پیگیری و اجرای سریع آنها ضرورت دارد.

دکتر لاریجانی همچنین، استمرار جلب کمک  از بخش های مختلف و مدیریت بهینه آن را ضروری دانست و افزود: استفاده از ظرفیت خیرین در  استان قم برای تجهیز مراکز درمانی و نقاهتگاه ها تجربه ای مفید  بوده است که بکارگیری  آن در سایر استان ها نیز می تواند موثر باشد.

آقایان "بهرام سرمست"، "ارسلان زارع" و " احمد حسین زادگان " استانداران قم ، گیلان و مازندران نیز  دراین گفت‌و‌گوها  گزارش آخرین وضعیت شیوع ویروس کرونا و مبتلایان به این بیماری در استان های خود و اقدامات پیشگیرانه و  مقابله ای صورت گرفته را به رئیس مجلس شورای اسلامی ارائه کرده و نیازهای خود را برای مقابله با این بیماری و درمان سریع مبتلایان را بازگو کردند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet