ولادت حضرت فاطمه زهرا (س)
1398/12/24 13:04:11
سرویس اجتماعی
بابایی صالح:

دولت بسته حمایتی را به دست مستحقان واقعی برساند

عضو هیات رئیسه کمیسیون اجتماعی مجلس، با بیان اینکه موکول کردن توزیع بسته حمایتی کرونا بین افراد فاقد درآمد به بعد از عید، نوشدارو پس از مرگ سهراب است از دولت خواست تا این روند را تسریع بخشد.
دولت بسته حمایتی را به دست مستحقان واقعی برساند عضو هیات رئیسه کمیسیون اجتماعی مجلس، با بیان اینکه موکول کردن توزیع بسته حمایتی کرونا بین افراد فاقد درآمد به بعد از عید، نوشدارو پس از مرگ سهراب است از دولت خواست تا این روند را تسریع بخشد. https://cdn.icana.ir/d/019/201905101865305141.jpg دولت,بسته,حمایتی,را,به,دست,مستحقان,واقعی,برساند Icana

روح‌اله بابایی صالح در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت،  با ارزیابی مثبت از اقدام دولت برای اتخاذ تصمیمی مبنی بر توزیع بسته حمایتی به افراد فاقد درآمد در زمان قرنطینه جهت مقابله با کرونا، گفت: این تصمیم خوبی است منوط بر اینکه در این شرایط بتوانند افراد فاقد درآمد را شناسایی کرده و این بسته حمایتی را به دست مستحقان واقعی برسانند.

توزیع بسته حمایتی کرونا نباید مشابه پرداخت کمک معیشت باشد

نماینده مردم بوئین زهرا در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: یکی از موارد حائز اهمیت این است که نحوه توزیع این بسته همچون کمک معیشت دولت که قرار بود منابع آن از درآمد حاصل از افزایش نرخ بنزین تامین شود، نباشد که شامل تعدادی از افراد کم درآمد جامعه نشده بود، اما برخی افراد مرفه از آن بهره‌مند شدند.

وی تصریح کرد: هم‌اکنون شیوع بیماری کرونا، وضعیت اقتصادی تعدادی از مشاغل را تحت تاثیر قرار داده است، کما اینکه برخی خانواده‌ها در تامین معیشت با مشکلات جدی مواجه شده‌اند، بنابراین دولت باید به سرعت این بسته حمایتی را بین آنها توزیع کند.

این نماینده مردم در مجلس دهم، با تاکید براینکه توزیع این بسته حمایتی نباید به زمان بعد از عید موکول شود، یادآور شد: توزیع این بسته حمایتی بعد از عید، نوشدارو پس از مرگ سهراب است، ضمن اینکه ممکن است موکول کردن آن به فروردین ماه مانع از عملیاتی شدنش بشود.

عضو هیات رئیسه کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، خاطرنشان کرد: دولت نباید قبل از تعیین زمان قطعی برای توزیع این بسته حمایتی خبر آن را منتشر می‌کرد، چرا که در پی آن یک انتظاری در مردم ایجاد شد و چنانچه عملیاتی نشود، باعث دل‌آزردگی آنها می‌شود، کما اینکه نحوه توزیع کمک معیشتی این وضعیت را ایجاد کرد، بنابراین وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی باید با تسریع روند توزیع این بسته حمایتی، در بین عموم این اطمینان را نسبت به دولت ایجاد کند که پیوسته در شرایط سخت از مردم حمایت خواهد کرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet