پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1398/12/23 14:30:00
سرویس اقتصادی
آقاپورعلیشاهی مطرح کرد:

اقدامات شایسته ایران‌خودرو همزمان با بحران کرونا

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: ایران‌خودرو در روزهای بحرانی اخیر در مقابله با ویروس کرونا نشان داد که اهل عمل است و از شعارزدگی پرهیز می‌کند.
اقدامات شایسته ایران‌خودرو همزمان با بحران کرونا عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: ایران‌خودرو در روزهای بحرانی اخیر در مقابله با ویروس کرونا نشان داد که اهل عمل است و از شعارزدگی پرهیز می‌کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201905103193811926.jpg اقدامات,شایسته,ایران‌خودرو,همزمان,با,بحران,کرونا Icana

معصومه آقاپور علیشاهی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص ارائه خدمات غیرحضوری ایران خودرو به مشتریان، گفت: این اقدام حاصل اقدام فوری و تصمیمات لحظه‌ای نیست و نشان می‌دهد که این گروه صنعتی مدت‌هاست که زیرساخت‌ها و بسترهای لازم برای خدمت‌رسانی به مشتریان فراهم کرده و این سیستم‌های خود را به مرحله آزمایش و اجرا گذاشته و در حال حاضر بدون بحران‌زدگی در حال بهره‌برداری این سامانه‌ها در راستای خدمت به مردم است.

نماینده مردم شبستر در مجلس شورای اسلامی افزود: یکی از علل بحران‌زدگی در کشور، عدم پیش‌بینی نیاز مردم و برنامه‌ریزی قبل از بروز حوادث و مشکلات است، که خوشبختانه این مورد در حال حاضر در خصوص ایران‌خودرو در جهت عکس اتفاق افتاده و این شرکت نشان داده که در زمینه خدمات خود، اقدامات به موقع و شایسته‌ای را به انجام رسانده است. در واقع مدیریت خوب ایران‌خودرو باعث شده که اقدامات روتین این شرکت در موقعیت بحرانی به شکل شرایط عادی انجام بشود و این جای تقدیر دارد.

آقاپور تصریح کرد: اگر امروز مشتریان گروه صنعتی ایران‌خودرو بدون مراجعه حضوری به نمایندگی‌ها با یک تماس درب منزل خود خدمات دریافت می‌کنند، بیانگر این است که مجموعه پیش از این توانسته اعتماد مخاطبان خود را جلب کند و در شرایط کنونی با تکیه بر این اعتماد، همچنان می‌تواند در اقدامی موفق باعث تشویق ماندن مردم در خانه بشود و خدمات خود را به صورت غیرحضوری به انجام برساند.

این نماینده مجلس از مدیران ایران‌خودرو و تمام مدیران کشور خواست مسایل و مشکلاتشان را کاملا شفاف و بدون ابهام با هموطنان در میان بگذارند و مطمئن باشند هموطنان ما بسیار فهیم بوده و دارای قدرت درک بالا و شعور سیاسی عمیق هستند و اگر بی‌حاشیه در جریان مسایل مدیریتی کشور قرار بگیرند، همدلی بسیار بالایی از خود نشان خواهند داد؛ در غیر این‌صورت جو بی‌اعتمادی باعث افول روابط میان مردم و دست‌اندرکاران جامعه و آَشفتگی می‌شود.

وی در خصوص اقدامات شرکت ایران خودرو در خصوص سلامت کارکنان گفت: شنیده‌ها حاکی است که این مجموعه با تمهیدات مناسب و استاندارد بالا، سعی در کنترل شیوع ویروس کرونا در بین کارکنان خود کرده است، اما پیشنهاد می‌کنم با توجه به وجود تعداد بسیار زیادی از افراد جامعه در این شرکت و مرتبط بودن این عزیزان با اعضای خانواده خود، حضور پرسنل با توجه به اولویت‌بندی کارهایی که در کوتاه مدت باید به انجام برسد، برنامه‌ریزی شود و حضور پرسنلی که فعالیتشان در شرکت در اولویت پایین‌تری است کاهش پیدا کند.

وی افزود: با تعطیلی یا کاهش ساعات کاری برخی نهادها و ارگان ممکن است، بعد از مهار کرونا، برخی کارها به تعویق بیفتد اما مردم آگاهند که سلامت هموطنان در درجه اول اهمیت قرار دارد و قطعا با جان و دل این مساله را خواهند پذیرفت.

گفتنی است، آقاپور نیز در این ایام به بیماری کرونا مبتلا شده بود و در حال حاضر روند بهبود خود را طی می‌کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet