پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1398/12/25 10:57:09
سرویس سیاسی
عضو هیات رئیسه مجلس با اشاره به افزایش انتظارات مردم:

منتخبان مجلس یازدهم باید نسخه عبور از سختی‌ها را بدون شتابزدگی تجویز کنند

عضو هیات رئیسه مجلس در توضیح اولویت‌های مجلس یازدهم با یادآوری افزایش توقعات و انتظارات مردم، گفت: منتخبان دوره جدید باید نسخه تحقق اهداف و عبور از سختی‌ها را بدون شتابزدگی تجویز کنند.
منتخبان مجلس یازدهم باید نسخه عبور از سختی‌ها را بدون شتابزدگی تجویز کنند عضو هیات رئیسه مجلس در توضیح اولویت‌های مجلس یازدهم با یادآوری افزایش توقعات و انتظارات مردم، گفت: منتخبان دوره جدید باید نسخه تحقق اهداف و عبور از سختی‌ها را بدون شتابزدگی تجویز کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/201610106761394886.jpg منتخبان,مجلس,یازدهم,باید,نسخه,عبور,از,سختی‌ها,را,بدون,شتابزدگی,تجویز,کنند Icana

اکبر رنجبرزاده در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت با بیان اینکه منتخبان مجلس یازدهم شورای اسلامی پیش از آغاز به کار و در فرصت کنونی باید مطالعات دقیق و عمیق درباره وضعیت داخلی کشور و شرایط منطقه‌ای و بین‌المللی کنند، گفت: انتظارات مردم قطعا متفاوت از نمایندگان کنونی و مجالس گذشته است. توقعات و انتظارات بیشتر و عمیق‌تر شده و بنابراین رسالت منتخبان دوره یازدهم سنگین‌تر خواهد بود.

مجلس یازدهم بنای حرکت در مسیر گام دوم انقلاب را پایه‌‌گذاری کند

نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: منتخبان مجلس یازدهم باید شرایط داخلی جامعه و تحریم‌های را لحاظ تهدیدها و فرصت‌ها بررسی و ظرفیت‌های داخلی را شناسایی کنند تا ریل‌گذاری دقیق و جدیدی را در مجلس یازدهم شروع کنند. نمایندگان باید بنایی را بگذارند که حرکت در مسیر گام دوم انقلاب تلقی شود.

وی افزود: تکیه بر پایه‌های گذشته و عدم توجه به خلاقیت و نوآوری نمی‌تواند کارنامه موفقی را برای منتخبان رقم بزند. امیدواریم تمام اندیشمندان، متفکران و دانشگاهیان با منتخبان همراهی کرده و کمک کنند تا برنامه جامع و خلاقانه‌ای برای استواری کشور و عبور از موانع و مشکلات کنونی تهیه شود.

رنجبرزاده عزم جدی را لازمه حضور پرقدرت منتخبان در میدان دانست و گفت:  نمایندگان منتخب مجلس یازدهم با استفاده از ظرفیت‌های داخلی باید حرکت بنیادین و پایه گذاری در مسیر گام دوم انقلاب به ویژه در حوزه عدم وابستگی به دیگران و اتکاء به داخل بردارند.

منتخبان از دچار شدن مجلس به روزمرگی جلوگیری کنند

وی با تاکید بر اینکه منتخبان برای عبور از موانع و رسیدن به اهداف نباید اجازه دهند که مجلس دچار روزمرگی شود، عنوان کرد: تجویز نسخه بدون شتابزدگی برای تحمل و عبور از سختی‌ها در جامعه لازم است. مجلس یازدهم آینده درخشانی را باید برای ملت ترسیم کند و برای تحقق آن برنامه‌ریزی کند.

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی یادآور شد: منتخبان مردم در مجلس یازدهم همچنین در مسیر تحقق اقتصادی مقاومتی باید به توان داخلی در حوزه تولید توجه داشته باشند و موانع پیش روی آنها را مرتفع کنند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet