هدر موبایل
1398/12/24 16:09:15
سرویس فرهنگی
ذوالقدر:

تلویزیون فیلم‌های برتر سینمای ایران را خریداری و پخش کند

نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: تلویزیون باید برای سرگرمی مردم با استفاده از بودجه‌های اضطراری فیلم های برتر سینمای ایران و سریال‌های خانگی را خریداری و پخش کند.
تلویزیون فیلم‌های برتر سینمای ایران را خریداری و پخش کند نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: تلویزیون باید برای سرگرمی مردم با استفاده از بودجه‌های اضطراری فیلم های برتر سینمای ایران و سریال‌های خانگی را خریداری و پخش کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201807109744795239.jpg تلویزیون,فیلم‌های,برتر,سینمای,ایران,را,خریداری,و,پخش,کند Icana

سید فاطمه ذوالقدر در گفت و گو با  خبرنگار خبرگزاری خانه ملت  با تاکید بر اینکه تلویزیون باید برای ماندن مردم در خانه‌ها برنامه های متنوع و سرگرم کننده‌ای را تدارک ببیند، گفت: ویروس کرونا سلامت مردم را تهدید می‌کند و مردم برای در امان ماندن از این ویروس باید در خانه بمانند و از سفرهای غیر ضرور خودداری کنند اما برای این زمان طولانی تلویزیون باید توجه ویژه‌ای به تهیه و تولید برنامه‌های مناسب برای رده های سنی مختلف داشته باشد.

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس با تاکید بر اینکه برای ماندن مردم در خانه‌ها باید برنامه‌ریزی داشته باشیم، افزود: در حال حاضر با توجه به تعطیلی سینماها امکان اکران فیلم‌ها وجود ندارد بنابراین نیاز است صدا و سیما با استفاده از بودجه‌های اضطراری فیلم‌های برتر سینمایی و سریال‌های خانگی را خریداری و در تلویزیون به نمایش بگذارد.

وی یادآور شد: با این اقدام مخاطبان تلویزیون افزایش، از قاچاق فیلم جلوگیری و همچنین از تهیه‌کنندگان و تولیدات داخلی حمایت می‌شود.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه برنامه‌هایی مانند دورهمی و عصر جدید برای پشگیری از شیوع کرونا باید بدون تماشاگر پخش شود، گفت: برای کاهش خطر ابتلای مردم به کرونا این برنامه‌ها باید بدون تماشاگر پخش شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet