پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1398/12/25 10:52:39
سرویس سیاسی
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی:

مجلس یازدهم باید در مقابل جنایت آمریکا بایستد و از حقوق ملت ایران دفاع کند

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس با تاکید بر اینکه مجلس یازدهم باید انقلابی عمل کند، گفت: منتخبان دوره جدید مجلس باید در مقابل جنایات آمریکا ایستادگی و از حقوق ملت ایران دفاع کنند.
مجلس یازدهم باید در مقابل جنایت آمریکا بایستد و از حقوق ملت ایران دفاع کند سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس با تاکید بر اینکه مجلس یازدهم باید انقلابی عمل کند، گفت: منتخبان دوره جدید مجلس باید در مقابل جنایات آمریکا ایستادگی و از حقوق ملت ایران دفاع کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/201906102982603388.jpg مجلس,یازدهم,باید,در,مقابل,جنایت,آمریکا,بایستد,و,از,حقوق,ملت,ایران,دفاع,کند Icana

سیدحسین نقوی‌حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار  خبرگزاری خانه‌ملت، با بیان اینکه حل مشکلات اقتصادی کشور باید در اولویت های مجلس یازدهم قرار گیرد، گفت: مردم انتظار دارند مجلس یازدهم گام موثری در حل و فصل مسائل اقتصادی کشور بردارد. بخشی از مشکلات به شرایط منطقه‌ای و بین‌المللی بر می‌گردد بنابراین کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس یازدهم باید در این حوزه تمهیداتی را تعبیه کند.

نماینده مردم ورامین و پیشوا در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ایستادگی در مقابل مطالبات ظالمانه، غیر قانونی و نابه‌حق قدرت‌های سلطه‌گر از جمله آمریکایی‌ها ضروری است، تصریح کرد: مجلس یازدهم باید استوار و محکم ایستادگی کند و در این زمینه نقشه راه را برای دولت تهیه کند.

وی افزود: بخشی از مصوبات مجلس دهم در راستای همین موضوعات بود؛ مجلس دهم با تصویب طرح سه فوریتی و تقویت بنیه مالی و دفاعی سپاه قدس گام موثری را برداشت لذا انتظار می‌رود که مجلس یازدهم انقلابی عمل کند.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی یادآور شد: مجلس یازدهم باید مقاوم باشد و در مقابل درخواست‌های نا به حق دولتمردان آمریکا بایستد و محکم از حقوق ملت ایران دفاع کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet