پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1398/12/26 14:34:03
سرویس سیاسی
موسوی لارگانی:

نهادهای بین المللی پرونده «جنایت علیه بشریت» برای آمریکا در حوزه تحریم دارویی ایران تشکیل دهند

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس با بیان این که آمریکا باید از سیاسی کردن کرونا دست بردارد تاکید کرد که تمام کشورهایی که از هراس قطع ارتباط با آمریکا در حوزه دارو هم راستای تحریم های آمریکا گام بر می دارند، در جنایت آمریکا علیه بشریت دخیل هستند.
نهادهای بین المللی پرونده «جنایت علیه بشریت» برای آمریکا در حوزه تحریم دارویی ایران تشکیل دهند عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس با بیان این که آمریکا باید از سیاسی کردن کرونا دست بردارد تاکید کرد که تمام کشورهایی که از هراس قطع ارتباط با آمریکا در حوزه دارو هم راستای تحریم های آمریکا گام بر می دارند، در جنایت آمریکا علیه بشریت دخیل هستند. https://cdn.icana.ir/d/019/201902107703812355.jpg نهادهای,بین,المللی,پرونده,«جنایت,علیه,بشریت»,برای,آمریکا,در,حوزه,تحریم,دارویی,ایران,تشکیل,دهند Icana

سیدناصر موسوی لارگانی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به وضعیت تحریم دارویی ایران در شرایط مبارزه با ویروس کرونا در کشور گفت: آمریکا در رفتاری دوگانه از یک طرف ایران را تحریم دارویی می کند و از طرف دیگر مدعی می شود که حاضر به ارسال کمک به ایران است ، به کمک آقای ترامپ احتیاجی نیست و سعی نکنند با این ادعاها از اتهام جنایت علیه بشریت که داغی همیشگی بر پیشنانی آمریکا است، بکاهند.

نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی آمریکا با بیان این که  باید از سیاسی کردن کرونا دست بردارد تاکید کرد که تمام کشورهایی که از هراس قطع ارتباط با آمریکا در حوزه دارو هم راستای تحریم های آمریکا گام بر می دارند، در جنایت آمریکا علیه بشریت دخیل هستند.

وی همچنین گفت:نهادهای بین المللی پرونده «جنایت علیه بشریت» برای آمریکا در حوزه تحریم دارویی ایران تشکیل دهند.

موسوی لارگانی در اینباره تاکید کرد: متاسفانه نه تنها آمریکا ایران را تحت تحریم دارویی قرار داده بلکه کشورهای اروپایی و برخی دیگر از کشورها نیز از هراس قطع ارتباطات اقتصادی با آمریکا از این تحریم ها پیروی می کنند.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر این که جامعه بین الملل ملزم به تبعیت از این تحریم ها نیست ، گفت: این تحریم ها توسز آمریکا اعمال شده نه شورای امنیت و رفتاری که اروپا در قبال این تحریم ها نشان می دهد ، آن هم در شرایطی که الزامی به پیروی از آن ها ندارد تاسف برانگیز است./

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet