خبرگزاری خانه ملت

پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1398/12/26 12:24:00
سرویس اجتماعی
خضری:

باید تدابیر ویژه‌ای برای پیشگیری از ابتلای مصدومان شیمیایی به کرونا اتخاذ شود

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس بر ضرورت اتخاذ تدابیر ویژه برای پیشگیری از ابتلای مصدومان شیمیایی به ویروس کرونا تاکید کرد.
باید تدابیر ویژه‌ای برای پیشگیری از ابتلای مصدومان شیمیایی به کرونا اتخاذ شود عضو کمیسیون اجتماعی مجلس بر ضرورت اتخاذ تدابیر ویژه برای پیشگیری از ابتلای مصدومان شیمیایی به ویروس کرونا تاکید کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201903104579189516.jpg باید,تدابیر,ویژه‌ای,برای,پیشگیری,از,ابتلای,مصدومان,شیمیایی,به,کرونا,اتخاذ,شود Icana

رسول خضری در گفت وگو با خبرنگار  خبرگزاری خانه ملت پیشگیری را مقدم بر درمان دانست و گفت: مصدومان شیمیایی در معرض ابتلا به کرونا هستند بنابراین نیاز است تدابیر ویژه‌ای برای پیشگیری از ابتلای آنها به این ویروس اتخاذ شود.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی بیان اینکه با توجه به تعداد بالای مصدومان شیمیایی در سردشت و پیرانشهر زمینه برای ابتلای آنها به کرونا فراهم است، افزود: برای مقابله با کرونا در سردشت و پیرانشهر از مسئولان مربوطه درخواست کردیم تمهیدات مناسب اتخاذ شود.

وی ادامه داد: بر این اساس مکاتباتی را با مسئولان وزارت بهداشت برای توجه ویژه به دانشگاه علوم پزشکی ارومیه داشتیم و مقرر شد اقدمات و تمهیدات مناسبی برای پیشگیری از ابتلای مصدومان شیمیایی به کرونا انجام شود.

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet