هدر اصلی
1398/12/26 12:47:53
سرویس استان ها
یارمحمدی:

کمبود آب بهداشتی مانع اجرای توصیه‌های بهداشتی در سیستان و بلوچستان می‌شود

نماینده مردم زاهدان در مجلس، گفت: ۷۰ درصد مردم استان زیر خط فقر غذایی بوده و بیش از ۳۰ درصد آنها از کمبود آب بهداشتی رنج می‌برند از این رو امکان اجرایی کردن تمامی سیاست‌های بهداشتی برای پیش‌گیری ازشیوع کرونا در این منطقه وجود ندارد.
کمبود آب بهداشتی مانع اجرای توصیه‌های بهداشتی در سیستان و بلوچستان می‌شود نماینده مردم زاهدان در مجلس، گفت: 70 درصد مردم استان زیر خط فقر غذایی بوده و بیش از 30 درصد آنها از کمبود آب بهداشتی رنج می‌برند از این رو امکان اجرایی کردن تمامی سیاست‌های بهداشتی برای پیش‌گیری ازشیوع کرونا در این منطقه وجود ندارد. https://cdn.icana.ir/d/019/201702105819273633.jpg کمبود,آب,بهداشتی,مانع,اجرای,توصیه‌های,بهداشتی,در,سیستان,و,بلوچستان,می‌شود Icana

علیم یارمحمدی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در رابطه با وضعیت بهداشتی و درمانی استان سیستان و بلوچستان در شرایط بحرانی شیوع کرونا، گفت: شیوع کرونا در سیستان و بلوچستان در حالی مردم را با مشکل مواجه کرده که بسیاری از زیر ساخت‌های اساسی استان به دلیل وقوع سیل در ماه‌های اخیر از بین رفته است.   

نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: شیوع کرونا در سیستان و بلوچستان زندگی ساده و مختصر مردم را تحت تاثیر قرار داده و معیشت آنها را با مشکل مواجه کرده است ازطرفی تعطیلی مناطق گردشگری، امکان عمومی و بازار‌ها موجب بیکاری و کاهش شدید درآمدی مردم شده است.

مشکلات معیشتی در استان سیستان و بلوچستان بحرانی‌تر از کرونا است

وی با بیان اینکه مشکلات معیشتی در استان سیستان و بلوچستان بحرانی‌تر از کرونا است، تاکید کرد: شیوع ویروس کرونا زندگی و معیشت مردم استان را تحت تاثیر قرار داده است و به نظر می‌رسد مشکلات ناشی از تعطیلی بازارها و بیکاری گسترده در استان، وضعیت بحرانی‌تری را نسبت به کرونا ایجاد کند. از این رو دولت باید با برنامه‌ریزی دقیق برای رفع مشکلات مردم گام اساسی بردارد.

30 درصد استان سیستان و بلوچستان فاقد آب بهداشتی است

این نماینده مردم در مجلس دهم با تاکید بر اینکه کمبود آب شرب و بهداشتی در استان سیستان و بلوچستان باعث شده توصیه‌های بهداشتی به خوبی عملیاتی نشود، تصریح کرد: حدود 70 درصد مردم استان زیر خط فقر غذایی بوده و بیش از 30 درصد آنها از کمبود آب بهداشتی رنج می‌برند از این رو امکان اجرایی کردن تمامی سیاست‌های بهداشتی برای پیش‌گیری ازشیوع کرونا وجود ندارد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet