پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1398/12/25 10:39:54
سرویس حوزه ریاست
در گفت و گو با روسای بیمارستان های قم عنوان شد

تاکید رئیس مجلس بر اولویت رفع نیازمندی های کادر درمان /دکتر لاریجانی در جریان روند درمان مبتلایان کرونا قرار گرفت

رئیس مجلس بر اولویت رفع نیازمندی های کادر درمان بیمارستان های قم تاکید کرد.
تاکید رئیس مجلس بر اولویت رفع نیازمندی های کادر درمان /دکتر لاریجانی در جریان روند درمان مبتلایان کرونا قرار گرفت رئیس مجلس بر اولویت رفع نیازمندی های کادر درمان بیمارستان های قم تاکید کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201907107610694396.jpg تاکید,رئیس,مجلس,بر,اولویت,رفع,نیازمندی,های,کادر,درمان,/دکتر,لاریجانی,در,جریان,روند,درمان,مبتلایان,,کرونا,قرار,گرفت Icana

به گزارش  خبرگزاری خانه ملت، دکتر  علی لاریجانی، رئیس مجلس شورای اسلامی در تماس  تلفنی با معاون بیمارستان کامکار و روسای بیمارستان های نکویی، شهیدبهشتی، شهدا، کودکان، علی بن ابی طالب (ع) و امام رضا(ع) قم از وضعیت آمادگی این بیمارستان ها در مقابله با کرونا و  روند درمان مبتلایان به این بیماری اطلاع  یافت و از خدمات صادقانه  پزشکان و پرستاران  تشکر و قدردانی کرد.

رییس مجلس شورای اسلامی همچنین در جریان این گفت‌و‌گوها میزان تجهیزات پزشکی ، نیازمندی های کادر درمان و امکانات حفاظت فردی پزشکان‌و پرستاران بیمارستان های قم را مورد بررسی قرار داد و از نحوه خدمت رسانی به بیماران بستری اطلاع حاصل کرد.

نماینده قم در مجلس شورای اسلامی همچنین  از خدماتی که طی هفته‌های گذشته  توسط کادر درمان به مبتلایان این بیماری ارائه شده، قدردانی کرد و  توصیه‌های لازم را در خصوص پذیرش، رسیدگی های ویژه و آگاهی بخشی به همراهان بیماران به مسئولان و روسای مراکز درمانی قم یادآور گردید.

در این گفت و گوها  آقایان دکتر نصرآبادی، شفیعی،فروغی،دامن پاک اسحاق حسینی، رضایی  و اسماعیلی، به ترتیب معاون بیمارستان کامکار و روسای بیمارستان های نکویی، شهیدبهشتی، شهدا، کودکان، علی بن ابی طالب ( ع) و امام رضا(ع) قم  گزارش های جداگانه ای از وضعیت تجهیزات و آمادگی پرسنل درمانی در مقابله با بیماری کرونا به رییس مجلس شورای اسلامی ارائه کردند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet