پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1398/12/28 11:03:00
سرویس فرهنگی
قاضی زاده هاشمی در گفت و گو با خانه ملت:

تحرک و پویایی مردم برای مقابله با کرونا ضروری است/ صدا و سیما برنامه های ورزشی تدارک ببیند

عضو ناظر مجلس در شورای نظارت بر صدا و سیما گفت: افزایش تحرک و پویایی مردم تاثیر زیادی در تقویت ایمنی بدن آنان برای مقابله با کرونا دارد و شبکه ورزش باید برنامه‌هایی را برای تسهیل ورزش در خانه تدارک ببیند.
تحرک و پویایی مردم برای مقابله با کرونا ضروری است/ صدا و سیما برنامه های ورزشی تدارک ببیند عضو ناظر مجلس در شورای نظارت بر صدا و سیما گفت: افزایش تحرک و پویایی مردم تاثیر زیادی در تقویت ایمنی بدن آنان برای مقابله با کرونا دارد و شبکه ورزش باید برنامه‌هایی را برای تسهیل ورزش در خانه تدارک ببیند. https://cdn.icana.ir/d/019/202003100416881919.jpg تحرک,و,پویایی,مردم,برای,مقابله,با,کرونا,ضروری,است/,صدا,و,سیما,برنامه,های,ورزشی,تدارک,ببیند Icana

سیداحسان قاضی زاده هاشمی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با تاکید بر اینکه صدا و سیما باید برنامه هایی را برای تسهیل ورزش در خانه فراهم کند، گفت: همانطور که شبکه آموزش در این ایام، به طور خاص برای دانش آموزان برنامه آموزش تحصیلی گذاشته است، صدا و سیما هم باید برنامه‌هایی را برای تحرک، پویایی و نشاط مردم در نظر بگیرد.

وی ادامه داد: صدا و سیما در این شرایط برنامه های متنوع و شاد و همچنین سریال های طنز زیادی را تدارک دیده است اما برای ایجاد تحرک مردم هم باید برنامه‌هایی را داشته باشد.

نماینده مردم فریمان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در نظر گرفتن برنامه‌های ورزشی برای مردم، در افزایش تحرک و پویایی آنان و همچنین تقویت ایمنی بدن برای مقابله با ویروس کرونا تاثیر به سزایی دارد.

عضو ناظر مجلس در شورای نظارت بر صدا و سیما گفت: شبکه ورزش باید برنامه های آموزشی ورزشی را برای گروه های مختلف سنی اعم از زنان، مردان، دختران و پسران در نظر گیرد و این برنامه های آموزشی باید متنوع باشد.

قاضی زاده هاشمی بیان کرد: همچنین برنامه‌های ورزش در خانه باید به گونه‌ای باشد که با محیط منازل سنخیت داشته باشد و به سرعت بتواند در تحرک و شادابی آحاد مردم تاثیر گذار باشد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet