پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1399/01/05 12:46:47
سرویس استان ها
کیان‌پور مطرح کرد:

بهره برداری از قطعات جدید آزادراه همت ــ کرج؛ کاهش ترافیک آزدراه تهران به البرز

عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: بر اساس بررسی های صورت گرفته، با افتتاح آزادراه همت ــ کرج، حدود ۴۰ درصد از حجم ترافیکی آزادراه تهران-کرج به این آزادراه جدید منتقل می شود.
بهره برداری از قطعات جدید آزادراه همت ــ کرج؛ کاهش ترافیک آزدراه تهران به البرز عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: بر اساس بررسی های صورت گرفته، با افتتاح آزادراه همت ــ کرج، حدود 40 درصد از حجم ترافیکی آزادراه تهران-کرج به این آزادراه جدید منتقل می شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201803101706622010.jpg بهره,برداری,از,قطعات,جدید,آزادراه,همت,ــ,کرج؛,کاهش,ترافیک,آزدراه,تهران,به,البرز Icana

مجید کیان پور عضو کمیسیون عمران مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به بهره برداری از قطعات 2 و 3 آزادراه همت ــ کرج، گفت: این دو قطعه، منطقه گرمدره را به شهرک جهان‌نما و این شهرک را به جاده چالوس متصل می کند که مجموعا این دو قطعه حدود 10 کیلومتر است.

اتوبان تهران کرج

نقش آزادراه همت ــ کرج در کاهش ترافیک غرب تهران و استان البرز

نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به نقش آزادراه همت ــ کرج در کاهش ترافیک غرب تهران و استان البرز، ادامه داد: بر اساس بررسی های صورت گرفته، با افتتاح آزادراه همت ــ کرج، حدود 40 درصد از حجم ترافیکی آزادراه تهران-کرج به این آزادراه جدید منتقل می شود و این به معنای کاهش محسوس ترافیک در راه مواصلاتی از پایتخت به کرج است.

آزادراه همت ــ کرج تکمیل کننده کمربند بین المللی شرق به غرب است

وی گفت: آزادراه همت ــ کرج تکمیل کننده کمربند بین المللی شرق به غرب است یعنی آنکه با افتتاح این آزادراه می توان به ترانزیت و حمل و نقل کالا سرعت بخشید زیرا با ایجاد این آزادراه مدت زمان انتقال کالا کاهش می یابد.

این نماینده مردم در مجلس دهم با اشاره به اقدامات صورت گرفته برای اجرای پروژه آزادراه همت-کرج، ادامه داد: بر اساس گزارش معاون وزیر راه و شهرسازی، در این پروژه دو تونل با سه باند اصلی، یک باند اضطرار‌ در دو مسیر رفت و برگشت، پل قوسی فلزی به‌طول تقریبی 100 متر، 7 دستگاه پل خاص در طول مسیر آزادراه و 3 باند عبور، یک باند اضطرار و یک باند شانه آسفالتی احداث شده است.

عملکرد وزارت راه و شهرسازی در اجرای پروژه های آزادراهی و بزرگراهی مثبت است

عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: خوشبختانه عملکرد وزارت راه و شهرسازی در اجرای پروژه های آزادراهی و بزرگراهی مثبت بوده و این مسئله در کاهش تصادفات جاده ای، کاهش مصرف سوخت و کاهش ترافیک اثر گذار است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet