هدر اصلی
1398/12/28 11:03:22
سرویس سیاسی
عضو فراکسیون مستقلین ولایی مجلس:

روند جنگ در یمن به ضرر ائتلاف عربی است/ متجاوزان مجبور به خروج از یمن خواهند شد

عضو فراکسیون مستقلین ولایی مجلس اعتقاد دارد روند جنگ در یمن به ضرر ائتلاف عربی است و تا چندی دیگر متجاوزان مجبور به خروج از این کشور خواهند شد.
روند جنگ در یمن به ضرر ائتلاف عربی است/ متجاوزان مجبور به خروج از یمن خواهند شد عضو فراکسیون مستقلین ولایی مجلس اعتقاد دارد روند جنگ در یمن به ضرر ائتلاف عربی است و تا چندی دیگر متجاوزان مجبور به خروج از این کشور خواهند شد. https://cdn.icana.ir/d/019/109894.jpg روند,جنگ,در,یمن,به,ضرر,ائتلاف,عربی,است/,متجاوزان,مجبور,به,خروج,از,یمن,خواهند,شد Icana

اصغر سلیمی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت با اشاره به تشدید تجاوز هوایی نیروهای ائتلاف عربی به یمن، گفت: متجاوزان سعودی و همراهانشان در باتلاق یمن گیر کرده اند و هر چقدر زمان می گذرد، چهره جدیدی از ناتوانی نظامی آنها نمایان می شود.

نماینده مردم سمیرم در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: افکار عمومی دنیا بخاطر دارد متجاوزان ائتلاف عربی عنوان کردند طی چند روز یمن را محاصره و کنترل امور را در دست می گیرند اما امروزه روند جنگ در این کشور مسئله دیگری را نشان می دهد.

وی ادامه داد: در واقع نیروهای مردمی یمن از همه زندگی خود گذشتند و با ایستادگی و باور شعار "ما می توانیم" تلاش کردند وجبی از خاک یمن را به متجاوزان ندهند.

این نماینده مردم در مجلس دهم تصریح کرد: رسانه های خارجی دنیا تلاش کردند با جهت دهی به تجاوز نیروهای نظامی بیگانه در یمن، این اقدام را در راستای نجات مردم یمن نشان دهند اما امروزه مشهود است که سازمان های بین المللی از بروز فاجعه انسانی در این کشور ابزار تاسف و نگرانی می کنند.

سخنگوی کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: باید اذعان کرد نظامیان خارجی حاضر در یمن دیگر کاری از دستشان بر نمی آید و با قدرت گرفتن نیروهای مردمی یمن روند خروج متجاوزان آغاز شده است./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet