آغاز امامت اما زمان (عج)
1398/12/28 11:01:29
سرویس سیاسی
نایب رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس:

تشدید حملات هوایی متجاوزان ائتلاف عربی به یمن "آب در هاون کوبیدن" است

نایب رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس اعتقاد دارد تشدید حملات هوایی متجاوزان ائتلاف عربی به یمن در راستای ایجاد هراس است وگرنه آنها در باتلاق یمن گیر کرده اند.
تشدید حملات هوایی متجاوزان ائتلاف عربی به یمن "آب در هاون کوبیدن" است نایب رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس اعتقاد دارد تشدید حملات هوایی متجاوزان ائتلاف عربی به یمن در راستای ایجاد هراس است وگرنه آنها در باتلاق یمن گیر کرده اند. https://cdn.icana.ir/d/019/201811100203022636.jpg تشدید,حملات,هوایی,متجاوزان,ائتلاف,عربی,به,یمن,"آب,در,هاون,کوبیدن",است Icana

یحیی کمالی پور در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت با اشاره به تشدید تجاوز هوایی نیروهای ائتلاف عربی به یمن، گفت: متجاوزان سعودی دیگر نمی توانند با جنگ بر روی زمین کاری از پیش ببرند از این رو تلاش می کنند با بمباران هوایی هراس در دل یمنی ها ایجاد کنند.

نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس دهم اظهار کرد: ارتش یمن توانسته با اتکاء به توان داخلی پدافند هوایی و عرصه موشکی خودش را تقویت کند از این رو حملات هوایی ائتلاف عربی نیز دیگر اثری نخواهد داشت و دفع می شود.

وی با اشاره به اینکه هزاران میلیارد دلار نفتی در تجاوز به یمن هزینه شده است، ادامه داد: اگر متجاوزان درصدد کمک به مردم یمن بودند می توانستند به آبادانی این کشور کمک کنند، نه اینکه زیرساخت ها و خانه های مردم این کشور را از بین ببرند.

این نماینده مردم در مجلس دهم با اشاره به راهکار حل بحران در یمن، تصریح کرد: بدون شک خروج متجاوزان از یمن و همچنین برگزار گفتگوهای یمنی-یمنی تنها راهکار نجات این کشور از بحران است.

نایب رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: امیدواریم نهادهای بین المللی با افزایش فشار به دولت های متجاوز، سبب رهایی مردم یمن از جنگ و خون ریزی شوند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet