پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1398/12/28 11:00:58
سرویس سیاسی
عضو کمیسیون سیاست خارجی مجلس:

شهرک‌سازی رژیم صهیونیستی در کرانه باختری نقض قوانین بین‌المللی است

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد بدون شک شهرک‌سازی رژیم صهیونیستی در کرانه باختری و نواحی مختلف مناطق اشغالی نقض قوانین بین‌المللی است.
شهرک‌سازی رژیم صهیونیستی در کرانه باختری نقض قوانین بین‌المللی است عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد بدون شک شهرک‌سازی رژیم صهیونیستی در کرانه باختری و نواحی مختلف مناطق اشغالی نقض قوانین بین‌المللی است. https://cdn.icana.ir/d/019/97549.jpg شهرک‌سازی,رژیم,صهیونیستی,در,کرانه,باختری,نقض,قوانین,بین‌المللی,است Icana

شهروز برزگر کلشانی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به اهداف صهیونیست ها برای ساخت و ساز چندین هزار واحد مسکونی در شمال قدس اشغالی، گفت: بدون شک شهرک‌سازی رژیم صهیونیست ها در کرانه باختری و نواحی مختلف مناطق اشغالی نقض قوانین بین‌المللی است.

نماینده مردم سلماس در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه جابجایی اجباری فلسطینیان از زمین های شخصی و یهودی سازی بیشتر قدس از اهداف این طرح اسرائیلی – آمریکایی است، اظهار کرد: متاسفانه با تحقق این طرح فلسطینیان بیشتری آواره خواهند شد.

وی ادامه داد: این مهم در حالیست که جامعه جهانی باید خواستار لغو و جلوگیری از افزایش ساخت و ساز صهیونیست ها در کرانه باختری و نواحی دیگر شوند.

این نماینده مردم در مجلس دهم با اشاره به اینکه طرح ننگین معامله قرن به هیچ عنوان با اقداماتی مانند شهرک سازی محقق نخواهد شد، تصریح کرد: اسرائیلی ها تصور می کنند با چنین رویکردی می توانند به اشغالگری خود ادامه دهند در حالی که مردم فلسطین با مقاومت خود نشان داده اند دست از ارزش هایشان برنخواهند داشت.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: بنابراین گروه های مقاومت اجازه نخواهند داد دسیسه های صهیونیست ها اجرایی شود و شهرک مسکونی جدیدی شکل بگیرد.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت ، وزارت مسکن رژیم صهیونیستی و شهرداری شهرک های صهیونیست نشین طرحی را برای ساخت و احداث ۹ هزار واحد مسکونی در شمال قدس اشغالی ارائه کرده است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet