هدر موبایل
1398/12/28 11:29:15
سرویس سیاسی
آزادی‌خواه:

گسترش تبادلات تجاری با دنیا در گرو افزایش سطح دیپلماسی اقتصادی است

عضو فراکسیون روحانیت مجلس اعتقاد دارد بخشی از گسترش تبادلات و شکوفایی اقتصادی کشورمان در گرو افزایش سطح دیپلماسی اقتصادی است.
گسترش تبادلات تجاری با دنیا در گرو افزایش سطح دیپلماسی اقتصادی است عضو فراکسیون روحانیت مجلس اعتقاد دارد بخشی از گسترش تبادلات و شکوفایی اقتصادی کشورمان در گرو افزایش سطح دیپلماسی اقتصادی است. https://cdn.icana.ir/d/019/201811106761507408.jpg گسترش,تبادلات,تجاری,با,دنیا,در,گرو,افزایش,سطح,دیپلماسی,اقتصادی,است Icana

احد آزادی‌خواه در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به اهمیت افزایش سطح دیپلماسی اقتصادی کشورمان در راستای خنثی سازی تحریم ها، گفت: بدون شک سفارتخانه ها و رایزن های ایرانی در کشورهای دنیا، در خط مقدم مبارزه با فشارهای ظالمانه و یکجانبه ایالات متحده قرار دارند.

نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: متاسفانه مقامات کاخ سفید تلاش کردند طی چهار دهه گذشته با اجرای سیاست ایران هراسی، کشورهای دنیا را مجاب کنند با ایرانیان مبادله اقتصادی نداشته باشند.

وی در این رابطه، ادامه داد: البته باید اذعان کرد با افزایش سطح دیپلماسی کشورمان و ایجاد روابط دوجانبه و چندجانبه، سیاست ایران هراسی آنها نتیجه مناسبی برایشان نداشته است اما شرایط کنونی نیز مطلوب نیست.

این نماینده مردم در مجلس دهم با اشاره به اینکه سفرای کشورمان می توانند با بازاریابی و رایزنی های اقتصادی، زمینه حضور کالاهای تولید ایران در دیگر کشورها را فراهم کنند، تصریح کرد: در واقع بخشی از گسترش تبادلات و شکوفایی اقتصادی کشورمان در گرو افزایش سطح دیپلماسی اقتصادی است.

عضو فراکسیون روحانیت مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه وزارت امور خارجه باید معاونت اقتصادی را تقویت کند، خاطرنشان کرد: بدون شک معرفی توانمندی های اقتصادی جمهوری اسلامی ایران با فعالیت دوچندان معاونت اقتصادی دستگاه دیپلماسی کشورمان محقق خواهد شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet