پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1398/12/28 12:26:24
سرویس اجتماعی
ذوالقدر در پیامی به رئیس مجمع مجالس آسیایی مطرح کرد

تاکید بر رفع تحریم‌های مستقیم و غیرمستقیم آمریکا علیه مردم ایران

رئیس گروه پارلمانی ای پی ای در پیامی به رئیس مجمع مجالس آسیایی جلوگیری و مهار کرونا را نیازمند اقدامات مشترک و جمعی دانست و خواستار همکاری برای رفع تحریم‌های مستقیم و غیرمستقیم آمریکا علیه مردم ایران شد.
تاکید بر رفع تحریم‌های مستقیم و غیرمستقیم آمریکا علیه مردم ایران رئیس گروه پارلمانی ای پی ای در پیامی به رئیس مجمع مجالس آسیایی جلوگیری و مهار کرونا را نیازمند اقدامات مشترک و جمعی دانست و خواستار همکاری برای رفع تحریم‌های مستقیم و غیرمستقیم آمریکا علیه مردم ایران شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201602107222076418.jpg تاکید,بر,رفع,تحریم‌های,مستقیم,و,غیرمستقیم,آمریکا,علیه,مردم,ایران Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، سیده فاطمه ذوالقدر، نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس و رئیس گروه پارلمانی ای‌پی‌ای مجلس شورای اسلامی در پیامی به رییس مجمع مجالس آسیایی مهار کرونا را نیازمند اقدامات مشترک و جمعی دانست و بر لزوم رفع تحریم‌های آمریکا علیه مردم ایران تأکید کرد.

متن پیام به شرح زیر است:

سرکار خانم آسومان اردوغان،

رئیس محترم APA،

همان‌گونه که استحضار دارید جهان با شیوع ویروس همه‌گیر کرونا مواجه شده و جمهوری اسلامی ایران نیز یکی از کشورهایی است که به شدت درگیر آن است جلوگیری و مهار این بیماری خطرناک نیازمند اقدامات مشترک و جمعی است.

علیرغم تلاش‌های همه‌جانبه نظام سلامت ایران و سایر دستگاه‌ها برای مبارزه با شیوع ویروس کرونا، تحریم‌های ایلات متحده در ممانعت از فروش دارو، تجهیزات پزشکی و سایر ملزومات مورد نیاز برای جلوگیری از شیوع کووید- ۱۹، تلاش‌ها برای مبارزه با این بیماری خطرناک همه‌گیر در ایران و در منطقه را با مانع جدی مواجه ساخته است و این اقدامات، مغایر با اصول حقوق بین المللی بشردوستانه و کنوانسیون های مرتبط با آن و در تعارض آشکار با منشور ملل متحد و اساسنامه بهداشت جهانی بوده و تهدید کننده صلح و رفاه بشری است.

با عنایت به این موضوع و با ابتنا به اهداف و آرمان‌های این مجمع مهم، انتظار دارم شما به عنوان رئیس دوره‌ای APA، هم‌راستا با بسیاری از سازمان‌های بین‌المللی و مجامع پارلمانی، خواستار رفع سریع تحریم‌های مستقیم و غیر مستقیم ایالات متحده علیه مردم جمهوری اسلامی ایران شوید.

رجاء واثق دارم که تلاش‌های سرکار عالی به عنوان رئیس APA در تقویت تلاش‌های منطقه ای و بین‌المللی برای مبارزه با این چالش جدی جهانی، سازنده و الهام بخش خواهد بود.
با احترام
سیده فاطمه ذوالقدر
نماینده تهران و رئیس گروه پارلمانی APA مجلس شورای اسلامی ایران./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet