پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1398/12/28 21:16:00
سرویس سیاسی
آزادی‌خواه:

پشت پرده تشدید اقدامات نظامی علیه فلسطینیان، کمک به یهودی‌سازی قدس است

عضو فراکسیون روحانیت مجلس اعتقاد دارد رژیم صهیونیستی در حال افول است و نمی تواند با اقدامات نظامی یهودی سازی هر چه بیشتر قدس شریف را محقق کند.
پشت پرده تشدید اقدامات نظامی علیه فلسطینیان، کمک به یهودی‌سازی قدس است عضو فراکسیون روحانیت مجلس اعتقاد دارد رژیم صهیونیستی در حال افول است و نمی تواند با اقدامات نظامی یهودی سازی هر چه بیشتر قدس شریف را محقق کند. https://cdn.icana.ir/d/019/75245.jpg پشت,پرده,تشدید,اقدامات,نظامی,علیه,فلسطینیان،,کمک,به,یهودی‌سازی,قدس,است Icana

احد آزادی‌خواه در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به افزایش حملات هوایی صهیونیست ها به نوار غزه، گفت: بهره گیری از ابزارهای نظامی علیه فلسطینیان طی دهه های گذشته مهمترین راهبرد اسرائیلی ها بوده است.

نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: در واقع صهیونیست ها به خوبی می دانند توانایی رویارویی مستقیم به گروه های مقاومت را ندارند از این رو با حملات هوایی ضعفشان را جبران می کنند.

وی با اشاره به اینکه خوشخبتانه نیروهای مقاومت نیز توانسته اند طی سالیان گذشته توانایی نظامی خود را ارتقاء دهند، ادامه داد: بنابراین باید اذعان کرد تشدید حملات نظامی صهیونیست ها با پاسخ های تند فلسطینیان مواجه می شود.

این نماینده مردم در مجلس دهم با اشاره به اهداف پشت پرده تشدید حملات اسرائیلی ها به نواز غزه، تصریح کرد: صهیونیست ها از همه ظرفیت هایشان برای رونمایی و اجرای طرح معامله قرن استفاده کردند اما در واقعیت نقطه عطفی ایجاد نشد از این رو تلاش می کنند برای اقناع افکار عمومی خودشان دست به چنین اقداماتی بزنند.

عضو فراکسیون روحانیت مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: رژیم صهیونیستی در حال افول است و نمی تواند با اقدامات نظامی یهودی سازی هر چه بیشتر قدس شریف را محقق کند.

به گزارش خبرگزاری خانه‌ملت، ارتش رژیم صهیونیستی در بیانیه ای مدعی شد که مواضع جنبش جهاد اسلامی در نوار غزه را هدف حملات هوایی قرار داده است.

همچنین سخنگوی گروهان‌های قدس شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی نیز از واکنش به حملات هوایی رژیم صهیونیستی به مواضع خود خبر داد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet