خبرگزاری خانه ملت

پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1398/12/28 22:18:00
سرویس فرهنگی
ذوالقدر مطرح کرد

گردشگری مجازی راهکاری موثر برای سرگرمی مردم در قرنطینه

نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس طرح گردشگری مجازی را راهکاری موثر برای سرگرمی مردم در قرنطینه و معرفی جاذبه‌ها و امکان گردشگری پایتخت دانست.
گردشگری مجازی راهکاری موثر برای سرگرمی مردم در قرنطینه نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس طرح گردشگری مجازی را راهکاری موثر برای سرگرمی مردم در قرنطینه و معرفی جاذبه‌ها و امکان گردشگری پایتخت دانست. https://cdn.icana.ir/d/019/201910108146986550.jpg گردشگری,مجازی,راهکاری,موثر,برای,سرگرمی,مردم,در,قرنطینه Icana

سید فاطمه ذوالقدر در گفت و گو با  خبرنگار خبرگزاری خانه ملت  طرح گردشگری مجازی (( تهران را در خانه ببینیم )) را در شرایط فعلی گامی موثر برای معرفی جاذبه‌ها و اماکن گردشگری پایتخت دانست و گفت: در حال حاضر که مردم در قرنطینه خانگی به سر می‌برند باید برنامه‌های جذابی از سوی دستگاه‌های ذیربط برای سرگرمی و در خانه ماندن آنها پیش بینی و ارائه شود.

ذوالقدر

نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی افزود: به طور قطع طرح گردشگری مجازی می‌تواند تاثیر مناسبی در سرگرم کردن مردم داشته و برای سفرهای آینده آنها مفید باشد البته برگزاری مسابقه پس از معرفی جاذبه‌های گردشگری هم می تواند باعث جذب بیشتر علاقه‌مندان شود.

ذوالقدر فضای مجازی را بهترین و موثرترین راهکار توسعه گردشگری دانست و ادامه داد: متاسفانه در حوزه گردشگری با ضعف تبلیغات مواجه هستیم و هنوز هموطنان اطلاعات درستی از جاذبه‌های گردشگری کشور ندارند در حالی که ایران دارای اماکن و جاذبه‌های فرهنگی و تاریخی زیادی است.  

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس دهم ادامه داد: اغلب کشورها از ظرفیت فضای مجازی برای معرفی و جذب بیشتر گردشگر استفاده می‌کنند و بهتر است ما هم برای معرفی جاذبه‌های گردشگری و تاریخی و به تبع آن توسعه گردشگری کشور استفاده بیشتری از این فضا ببریم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet