پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1398/12/29 13:35:35
سرویس سیاسی
/چالش های تحقق شعار سال 98/

نقوی‌حسینی: مجلس دهم با تصویب قوانین کارآمد بستر رونق تولید داخلی را فراهم کرد

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد قوه مقننه قوانین خوبی برای حمایت از تولیدکنندگان داخلی تصویب کرد تا دست دولتمردان برای تحقق بخشیدن به شعار سال ۹۸ باز باشد.
نقوی‌حسینی: مجلس دهم با تصویب قوانین کارآمد بستر رونق تولید داخلی را فراهم کرد سخنگوی کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد قوه مقننه قوانین خوبی برای حمایت از تولیدکنندگان داخلی تصویب کرد تا دست دولتمردان برای تحقق بخشیدن به شعار سال 98 باز باشد. https://cdn.icana.ir/d/019/201712104795461697.jpg نقوی‌حسینی:,مجلس,دهم,با,تصویب,قوانین,کارآمد,بستر,رونق,تولید,داخلی,را,فراهم,کرد Icana

سیدحسین نقوی حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به عملکرد مسئولان در تحقق بخشیدن به شعار سال جاری مبنی بر رونق تولید، گفت: سال رونق تولید در راستای مقابله با تحریم های ناجوانمردانه ایالات متحده نامگذاری شد تا دستگاه های مختلف کشور به تولید داخلی توجه بیشتری کنند.

نماینده مردم ورامین و پیشوا در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه قوه قضائیه در این راستا تلاش کرد بنگاه های تولیدی که به دلایل مختلف قانونی به سمت تعطیلی حرکت کرده بودند را مجددا به سمت تولید سوق دهد، اظهار کرد: همچنین وزارت صمت نیز با برپایی نمایشگاه تخصصی گام های خوبی در راستای بومی سازی برخی نیازهای اساسی کشور برداشت.

وی با اشاره به اینکه روند خوبی در حوزه رونق تولید در سال جاری شکل گرفته بود اما متاسفانه در پایان سال شیوع بیماری کرونا اختلالاتی در عرصه سودآوری افراد ایجاد کرد، ادامه داد: در این بین نباید فراموش کرد قوه مقننه نیز قوانین خوبی برای حمایت از تولیدکنندگان داخلی تصویب کرد تا دست دولتمردان برای تحقق بخشیدن به شعار سال 98 باز باشد.

این نماینده مردم در مجلس دهم تصریح کرد: به نظر می رسد مسئولان دستگاه های اجرایی باید بر اساس قوانین موجود، با ارائه تسهیلات یا سرمایه در گردش تولیدکننندگان داخلی در حال ورشکستگی را نجات دهند.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: امیدواریم روند رو به رشد سال جاری در حوزه رونق تولید در سال 99 نیز ادامه یابد تا شاهد شکوفایی اقتصادی باشیم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet