پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1398/12/29 13:32:23
سرویس سیاسی
/چالش های تحقق شعار سال 98/

ابوترابی: ایجاد فرصت‌های شغلی تاحدودی سبب رونق تولید شد اما کافی نیست

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس اعتقاد دارد ایجاد فرصت های شغلی جدید تا حدودی سبب شکل گیری رونق تولید در کشور شد اما کافی نیست.
ابوترابی: ایجاد فرصت‌های شغلی تاحدودی سبب رونق تولید شد اما کافی نیست عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس اعتقاد دارد ایجاد فرصت های شغلی جدید تا حدودی سبب شکل گیری رونق تولید در کشور شد اما کافی نیست. https://cdn.icana.ir/d/019/201801107073040154.jpg ابوترابی:,ایجاد,فرصت‌های,شغلی,تاحدودی,سبب,رونق,تولید,شد,اما,کافی,نیست Icana

ابوالفضل ابوترابی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به عملکرد مسئولان در تحقق بخشیدن به شعار سال جاری مبنی بر رونق تولید، گفت: عوامل متعددی سبب رونق تولید و حتی افول تولید داخلی در سال جاری شد.

نماینده مردم نجف آباد، تیران، کرون در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: به عبارتی توجه به اشتغالزایی و خروج اتباع کشورهایی مانند افغانستان از کشورمان سبب ایجاد فرصت شغلی و در نتیجه رشد تولیدات داخلی شد.

وی ادامه داد: این مهم در حالیست که دولتمردان به عرصه هایی که می توانستند به عنوان پیشران رونق تولید در کشور محسوب شوند توجه جدی نکردند؛ به عنوان مثال 220 شغل به طور مستقیم و غیر مستقیم به عرصه تولید مسکن وابسته است اما از این ظرفیت غفلت شد.

این نماینده مردم در مجلس دهم تصریح کرد: البته طرح مسکن ملی می تواند این ضعف را جبران کند اما به تحقق شعارسال 98 کمکی نکرد زیرا سال به پایان رسید.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: بنابراین باید اذعان کرد نتوانستیم به طور شایسته به مولفه رونق تولید و شعار سال جاری بپردازیم اما این مهم نباید مانعی برای توجه به این عرصه در سال جدید باشد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet