پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1398/12/29 13:40:56
سرویس سیاسی
عضو فراکسیون مستقلین ولایی مجلس:

دامن زدن به سیاست ایران هراسی، هدف قرار دادن شرکت‌‌های خارجی در لیست تحریمی اخیر است

عضو فراکسیون مستقلین ولایی مجلس گفت: بدون شک قرار دادن نام چندین شرکت‌ خارجی در لیست تحریمی مرتبط با کشورمان برای دامن زدن به سیاست ایران هراسی است.
دامن زدن به سیاست ایران هراسی، هدف قرار دادن شرکت‌‌های خارجی در لیست تحریمی اخیر است عضو فراکسیون مستقلین ولایی مجلس گفت: بدون شک قرار دادن نام چندین شرکت‌ خارجی در لیست تحریمی مرتبط با کشورمان برای دامن زدن به سیاست ایران هراسی است. https://cdn.icana.ir/d/019/201602108999958469.jpg دامن,زدن,به,سیاست,ایران,هراسی،,هدف,قرار,دادن,شرکت‌‌های,خارجی,در,لیست,تحریمی,اخیر,است Icana

اصغر سلیمی  در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به اعمال تحریم های جدید وزارت خارجه آمریکا علیه ایران، گفت: کاخ سفید همواره تلاش کرده در شرایط سخت تحریم ها و محدودیت های نمادینی را علیه کشورمان اعمال کند تا به دنیا بگوید دست برتر را دارد.

نماینده مردم سمیرم در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: بدون شک قرار دادن نام چندین شرکت‌ از کشورهای چین، هنگ کنگ و آفریقای جنوبی در لیست تحریمی برای دامن زدن به سیاست ایران هراسی است.

وی ادامه داد: نباید فراموش کرد چندی پیش نیز وزارت خزانه‌داری آمریکا تحریم هایی مشابهی را اعمال کرد از این رو محدودیت خاص و جدیدی در عرصه واقعیت رخ نداده است.

این نماینده مردم در مجلس دهم تصریح کرد: می توان اذان کرد مقامات کاخ سفید در مقابله با انقلاب اسلامی ایران دچار استیصال شده اند از این رو تلاش می کنند با مدیریت افکار عمومی دنیا، رفتار قلدرمآبانه خود را حفظ کنند.

عضو فراکسیون مستقلین ولایی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: خوشبختانه باید اذعان کرد علی رغم همه محدودیت ها شاهد شکوفایی در عرصه پتروشیمی کشورمان هستیم که این موضوع برای آمریکایی ها دردناک بوده است؛ بنابراین مشاهده می شود با تحریم های تکراری و اعلان عمومی قطره چکانی تلاش می کنند بر شکست سیاست های ظالمانه‌شان سرپوش بگذارند.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت،یک روز پس از آنکه مایک پمپئو، وزیرخارجه آمریکا از هدف قرار دادن برخی شرکت‌ها و اشخاص مرتبط با فروش محصولات پتروشیمی ایران خبر داد، حال وزارت خارجه آمریکا با انتشار بیانیه‌ای نهادها و شرکت‌های جدیدی را به دلیل ارتباط با ایران به فهرست تحریم‌ها افزوده است.

در بیانیه وزارت خارجه آمریکا گفته شده است که شرکت‌هایی در چین، هنگ کنگ، آفریقای جنوبی در دور تازه‌ای از تحریم‌های مرتبط با ایران در بخش پتروشیمی در فهرست تحریمی قرار خواهند گرفت./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet