پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1398/12/29 19:49:28
سرویس اجتماعی
بنیادی با اشاره به نشست امروز سران قوا خبر داد

دستور ویژه رئیس جمهور به وزیر کشور برای بررسی تعطیلی مراکز تجاری و ادارات تا ۱۵ فروردین

عضو کمیسیون بهداشت مجلس از ماموریت جدید رئیس جمهور به وزیر کشور برای بررسی تعطیلی مراکز تجاری و ادارات تا ۱۵ فروردین در نشست امروز سران قوا خبر داد.
دستور ویژه رئیس جمهور به وزیر کشور برای بررسی تعطیلی مراکز تجاری و ادارات تا ۱۵ فروردین عضو کمیسیون بهداشت مجلس از ماموریت جدید رئیس جمهور به وزیر کشور برای بررسی تعطیلی مراکز تجاری و ادارات تا ۱۵ فروردین در نشست امروز سران قوا خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/202002105769863337.jpg دستور,ویژه,رئیس,جمهور,به,وزیر,کشور,برای,بررسی,تعطیلی,مراکز,تجاری,و,ادارات,تا,۱۵,فروردین Icana
بهروز بنیادی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در مورد نامه وزرای سابق بهداشت به رئیس جمهور مبنی بر اینکه قاطعانه جلوی ترددها را بگیرید، گفت: در نشست فوق العاده اخیر که با ریاست دکتر لاریجانی، رئیس مجلس و حضور نمکی وزیر بهداشت و جمعی از نمایندگان در صحن برگزار شد موضوعاتی مانند کنترل ورودی و قرنطینه نسبی شهرها و تعطیلی تمامی ادارات و مراکز تجاری که فعالیت آنها ضروری نیست مطرح و پیشنهاد شد.

 عضو کمیسیون بهداشت و درمان اسلامی افزود: خوشبختانه  پس از برگزاری این نشست فوق العاده، دکتر لاریجانی، رئیس مجلس و نوبخت رئیس کمیسیون بهداشت و همچنین پزشکیان نایب رئیس مجلس پیشنهادات نمایندگان را به طور کامل پیگیری کردند.

 وی با یادآوری اینکه نشست سران قوا امروز برای بررسی آخرین وضعیت کرونا  در کشور با ریاست رئیس جمهور برگزار شد، ادامه داد: نوبخت، رئیس کمیسیون بهداشت پیشنهاد برگزاری این نشست را داشت که  خوشبختانه امروز  برگزار شد؛  در این نشست علاوه بر سران سه قوه تعدادی از وزرا مانند کشور، بهداشت و راه و شهرسازی حضور داشتند.

نماینده مردم کاشمر و بردسکن یادآور شد: رئیس‌جمهور در این نشست به وزیر کشور ماموریت داد همراه با استانداران با بررسی مراکز جمعیتی در استان‌های هدف بجز مراکز ضروری از جمله توزیع دارو،‌ مواد غذایی و سایر اقلام مورد نیاز و ضروری روزمره مردم، سایر مراکز تجاری، بازارها، پاساژها و ادارات که موجب تراکم جمعیتی می شود را تا ۱۵ فروردین تعطیل کند.

بنیادی یادآور شد: این تصمیم کارشناسی بوده و تاثیر زیادی در کاهش رفت و آمد داشته و نتایج مفید آن را به زودی شاهد خواهیم بود.

 این نماینده مردم در مجلس دهم از  مردم خواستار خودداری از ترددهای غیرضرور شد و گفت: کاهش ترددها و ماندن مردم در خانه مهمترین راهکار قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا است و از مردم خاضعانه تقاضا داریم برای امنیت جان خود و دیگران در خانه بمانند و از سفرهای غیر ضرور به شدت پرهیز کنند تا بتوان این ویروس را کنترل کرد./

پایان پیام
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet