پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1399/01/01 11:16:32
سرویس سیاسی
/سال جهش تولید/

نعمتی: میادین مختلف اقتصادی کشور ظرفیت جهش تولید را دارند

عضو هیأت رئیسه مجلس معتقد است برای ارتقای سطح تولید باید فرهنگ سازی صورت گیرد و برای تولید داخلی حرمت قائل شد.
نعمتی: میادین مختلف اقتصادی کشور ظرفیت جهش تولید را دارند عضو هیأت رئیسه مجلس معتقد است برای ارتقای سطح تولید باید فرهنگ سازی صورت گیرد و برای تولید داخلی حرمت قائل شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201901108072668408.jpg نعمتی:,میادین,مختلف,اقتصادی,کشور,ظرفیت,جهش,تولید,را,دارند Icana

بهروز نعمتی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، ضمن تبریک سال نو و تسلیت به داغداران سال 98 به خاطر حوادثی همچون سیل، زلزله، سقوط هواپیما، بیماری کرونا و شهادت سردار شهید سلیمانی، گفت: امیدوارم ملت ایران سال خوبی را در پیش رو داشته باشند و سختی های متعددی که به خصوص در حوزه اقتصادی در سال 98 تجربه کردیم در سال 99 از بین برود.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی در ادامه با تأکید بر اینکه منویات مقام معظم رهبری فصل الخطاب قوای سه گانه و مجموعه کشور است، اظهار داشت: اعتقاد بر این است که توانمندی های بسیار خوبی در صنایع ده گانه کشور داریم که با اندک همت از طرف دولت، مجلس و قوه قضاییه می توان به جهش تولید رسید.

وی در ادامه با بیان اینکه اگر دولت تسهیلات مناسبی در اختیار تولیدکنندگان واقعی قرار دهد حتما می توانیم به جهش تولید مد نظر رهبری برسیم، عنوان کرد: در بخش صنعت و معدن با توجه به ظرفیت های بالای کشورمان می توانیم جهش خوبی داشته باشیم و دولت باید ظرفیت تولید در این حوزه را تکمیل کرده و از واردات به کشور بکاهد.

نعمتی ادامه داد: در حوزه فولاد توان افزایش تولید 10 میلیون تنی را داریم همچنین در بخش صنعت نفت می توانیم با سرمایه گذاری بخش خصوصی به دستاوردهای بسیار بالایی در بخش های پایین دستی برسیم که در این راستا  دولت باید هرچه می تواند به تولیدکنندگان واقعی کشور سهل بگیرد.

عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی در پایان با بیان اینکه میادین مختلف اقتصادی کشور توانایی جهش تولید را دارند، خاطرنشان کرد: مهم ترین موضوع بحث فرهنگ سازی در حوزه تولید داخلی است که باید فرهنگ مصرف داخلی را ارتقا بخشید و برای آن حرمت قائل شد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet