پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1399/01/01 16:44:13
سرویس سیاسی
/سال جهش تولید/

بت کلیا: فرزندان برومند کشور بعد از رونق تولید آماده ایجاد جهش در حوزه تولیدات داخلی هستند

رئیس فراکسیون اقلیت‌های دینی مجلس معتقد است ملت ایران که با همبستگی توانسته است با شیوع ویروس کرونا مقابله کند می‌تواند برای ایجاد جهش در حوزه تولید نیز با همبستگی منجر به توسعه کشور شود.
بت کلیا: فرزندان برومند کشور بعد از رونق تولید آماده ایجاد جهش در حوزه تولیدات داخلی هستند رئیس فراکسیون اقلیت‌های دینی مجلس معتقد است ملت ایران که با همبستگی توانسته است با شیوع ویروس کرونا مقابله کند می‌تواند برای ایجاد جهش در حوزه تولید نیز با همبستگی منجر به توسعه کشور شود. https://cdn.icana.ir/d/019/202003100127998864.jpg بت,کلیا:,فرزندان,برومند,کشور,بعد,از,رونق,تولید,آماده,ایجاد,جهش,در,حوزه,تولیدات,داخلی,هستند Icana

یوناتن بت کلیا در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، ضمن تبریک فرا رسیدن سال 1399 گفت: امیدوارم سال جاری سال پر برکتی برای ملت شریف ایران باشد و از همه مردم به خاطر تحمل مشکلات عدیده سال گذشته تشکر کرده و برای آنها سالی نو و پر از برکت خواستارم.

نماینده مسیحیان آشوری و کلدانی در مجلس شورای اسلامی در ادامه با اشاره به نامگذاری سال 99 توسط مقام معظم رهبری تحت عنوان «سال جهش تولید»، اظهار داشت: سال گذشته که به نام سال «رونق تولید» نامگذاری شده بود توانستیم با وجود تمام گرفتاری های موجود، رونق جدی در عرصه تولیدات داخلی ایجاد کنیم و توانستیم قدم هایی برداشتیم که دنیا حیرت زده شد.

یوناتن بت کلیا

وی ادامه داد: فرزندان برومند کشورمان توانستند با موشک ساخت داخل، سریع ترین پهپاد جهان یعنی پهپاد متجاوز آمریکایی را مورد هدف قرار داده و آن را ساقط کنند که موجبات خشم واشنگتن را فراهم آورد.

بت کلیا همچنین به شیوع ویروس کرونا در کشور و نحوه مقابله دستگاه ها و مردم با این ویروس اشاره کرد و یادآور شد: زمانی که ویروس کرونا تبدیل به یک بحران شد توانستیم بدون آمادگی قبلی، ظرف مدت یک ماه به حوزه تولید کشور در زمینه مقابله با این ویروس رونق ببخشیم تا جایی که دنیا متعجب شد و سازمان بهداشت جهانی با شگفتی از اقدامات ایران تمجید کرد.

رئیس فراکسیون اقلیت‌های دینی مجلس شورای اسلامی در پایان نامگذاری سال «جهش تولید» را نامگذاری شایسته ای توصیف و خاطرنشان کرد: تا امروز توانستیم رونق تولید را در کشور ایجاد کنیم و از امروز به سمت جهش تولید خواهیم رفت و مردمی که در زمان مقابله با کرونا، با همبستگی با یکدیگر اقدامات خوبی صورت دادند اکنون می توانند همبستگی خود را در عرصه اقتصادی به منصه ظهور گذاشته و در نهایت موجب کوری چشم دشمنانی شویم که نمی خواهند پیشرفت کشورمان را ببینند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet