پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1399/01/04 11:14:34
سرویس اجتماعی
/ سال جهش تولید/

ضرورت استفاده از ظرفیت زنان و جوانان برای تحقق شعار سال

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس بر ضرورت اتحاد تمامی دستگاه ها و استفاده از ظرفیت زنان و جوانان برای تحقق شعار سال تاکید کرد.
ضرورت استفاده از ظرفیت زنان و جوانان برای تحقق شعار سال سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس بر ضرورت اتحاد تمامی دستگاه ها و استفاده از ظرفیت زنان و جوانان برای تحقق شعار سال تاکید کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/202003109306882067.jpg ضرورت,استفاده,از,ظرفیت,زنان,و,جوانان,برای,تحقق,شعار,سال Icana

سید فاطمه ذوالقدر در گفت و گو با  خبرنگار خبرگزاری خانه ملت  ضمن تبریک سال جدید با یادآوری نامگذاری سال 99 از سوی مقام معظم رهبری به عنوان سال جهش تولید، گفت: تمامی دستگاه ها باید همکاری و تعامل مناسب را برای تحقق شعار سال داشته باشند و از ظرفیت های جوانان و زنان هم به خوبی استفاده کرد.

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه تحقق شعار سال بدون حضور زنان و جوانان به درستی امکانپذیر نیست، افزود: باید توجه ویژه به نیروی کار و تولید داخل داشته باشیم.

وی تحقق شعار سال را مستلزم رفع موانع تولید دانست و ادامه داد: با توجه به بحران کرونا و تحریم ها باید حمایت ها از تولیدکنندگان افزایش یابد تا بتوانند برای رونق تولید گام بردارند همچنین کارگران هم باید مورد حمایت جدی قرار گیرند زیرا رکن اصلی تولید هستند.

نماینده مردم تهران با یادآوری اینکه باید سیاست های مناسبی برای تحقق شعار سال اتخاذ شود، گفت: امیدواریم با همکاری سه قوه و مردم شاهد تحقق شعار جهش تولید باشیم./
پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet