پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1399/01/01 16:42:45
سرویس سیاسی
/سال جهش تولید/

ابطحی: جهش تولید باعث می‌شود مردم تغییرات اقتصادی را در زندگی خود احساس کنند

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس معتقد است باید با ایجاد جهش در تولید مردم را به آن سطح از رفاه رساند که تغییرات را در زندگی خود احساس کنند.
ابطحی: جهش تولید باعث می‌شود مردم تغییرات اقتصادی را در زندگی خود احساس کنند عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس معتقد است باید با ایجاد جهش در تولید مردم را به آن سطح از رفاه رساند که تغییرات را در زندگی خود احساس کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/202003109306882067.jpg ابطحی:,جهش,تولید,باعث,می‌شود,مردم,تغییرات,اقتصادی,را,در,زندگی,خود,احساس,کنند Icana

سید محمد جواد ابطحی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، با بیان اینکه چند سالی است مقام معظم رهبری بر حوزه توسعه اقتصادی و رونق تولید تأکید دارند، گفت: رونق تولید و ایجاد اشتغال باعث رفع بسیاری از گرفتاری ها در عرصه فرهنگی و اجتماعی می شود وحتی باعث افزایش آمار ازدواج و کاهش آمار طلاق خواهد شد.

نماینده مردم خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی در ادامه با بیان اینکه کار و تولید، جامعه را با توسعه روبرو می کند، اظهار داشت: تا پیش از این نگاه مسئولان به سمت مذاکرات بود که رفته رفته از جایی که آمریکا از برجام خارج شد و اروپایی ها نیز به تعهدات و وعده های خود درباره برجام عمل نکردند و مقام معظم رهبری نیز بر رونق تولید تأکید کردند، مسیر خود را به سمت حمایت از تولیدکنندگان سوق دادند.

وی ادامه داد: در این زمینه قوه قضاییه نیز بسیار کمک کرد و توانست ظرفیت کارخانه های تعطیل شده را به کشور بازگرداند همچنین بخش هایی از دولت به خصوص وزارت صنعت بسیار تلاش کرد تا تولید از رکود درآید با این حال همچنان لازم است که به این حوزه بسیار توجه شود.

ابطحی اضافه کرد: اکنون نیازمند فرایند صعودی و روندی تساعدی در حوزه تولید هستیم که از سوی مقام معظم رهبری تحت عنوان «جهش تولید» نام گرفته است تا بتوانیم به سطحی از پیشرفت اقتصادی برسیم که مردم به رفاه رسیده و تغییرات را احساس کنند.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: تولید صرفا برای بخش خاصی از کشور مثل اقتصاد نیست بلکه باید در تمامی حوزه های کشور با تولید روبرو شویم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet