پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1399/01/02 12:05:29
سرویس اجتماعی
/ سال جهش تولید /

میرزاده: برای رفع نیازهای داخلی و مقابله با تحریم ها چاره ای جز جهش و رونق تولید نداریم

سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس، گفت: برای رفع نیازهای داخلی و مقابله با تحریم ها چاره ای جز رونق و جهش تولید نداریم و این نسخه رهایی ما است.
میرزاده: برای رفع نیازهای داخلی و مقابله با تحریم ها چاره ای جز جهش و رونق تولید نداریم سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس، گفت: برای رفع نیازهای داخلی و مقابله با تحریم ها چاره ای جز رونق و جهش تولید نداریم و این نسخه رهایی ما است. https://cdn.icana.ir/d/019/44810.jpg میرزاده:,برای,رفع,نیازهای,داخلی,و,مقابله,با,تحریم,ها,چاره,ای,جز,جهش,و,رونق,تولید,نداریم Icana

سیدحمایت میرزاده در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت  ضمن تبریک سال جدید با یادآوری نامگذاری سال 99 از سوی مقام معظم رهبری به عنوان سال جهش تولید، گفت: مقام معظم رهبری با انتخاب این شعار مانند سال های گذشته اهمیت تولید را گوشزد کردند.

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی افزود: برای استقلال و خوداتکایی باید به سمت تولید داخل گام برداریم و اگر می خواهیم کشوری توسعه یافته باشیم چاره و راهی جز توجه به تولید و آن هم به صورت جهش وار نداریم.

 وی ادامه داد: در شرایط آرام  و عادی نمی توان گفت که به تولید توجه داریم بلکه باید  آستین‌ها را بالا بزنیم و  به گونه‌ای گام برداریم که  جهش تولید خود را نشان دهد.

 نماینده مردم گرمی در مجلس شورای اسلامی  یادآور شد: جهش تولید به معنای پیمودن ره یک ساله در یک شب است و  این واقعیتی است که برخی از کشورهای توسعه یافته آن را انجام دادند و ما هم در برخی از حوزه ها با وجود تحریم ها به آن دست یافتیم.

 میرزاده افزود: استقلال فعلی کشور مرهون تلاش برای بهبود وضعیت تولیدات داخلی است و به خوبی نشان دادیم که در یک شبه می توان ره صد ساله را پیمود.

 این نماینده مردم در مجلس دهم تحقق شعار سال را مستلزم همکاری قوا، تلاش کارگران و کارخانجات دانست و گفت: در شرایط تحریمی، تولیدات داخلی باید در جهت رفع نیازهای جامعه افزایش یابد و نباید فراموش کرد که در گذشته بودجه را بر مبنای نفت می بستیم اما در حال حاضر به دلیل کاهش درآمدهای نفتی این امکان فراهم نیست.

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی یادآور شد: همچنین در مورد اتکای بودجه به مالیات هم شرایط کشور به گونه ای است که نمی توان بیش از حد به بازار و تولید داخل فشار وارد کرد بنابداین باید جهش تولید داشته باشیم تا بتوان صادرات را به هر طریقی تقویت و برای کشور درآمدزایی کرد و برای رفع نیازهای داخلی و مقابله با تحریم ها چاره ای  جز رونق و جهش تولید نداریم و این نسخه رهایی ما است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet