خبرگزاری خانه ملت

پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1399/01/02 11:47:00
سرویس اجتماعی
عابدی در پیامی به مناسبت فرا رسیدن نوروز:

همدلی و دلبستگی از صفات خاص ملت ایران است

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی ضمن تبریک به مناسبت فرا رسیدن سال نو، گفت: همدلی و دلبستگی از صفات خاص ملت ایران به خصوص پرستاران و پزشکان تلاشگر و ایثارگر کشورمان است.
همدلی و دلبستگی از صفات خاص ملت ایران است عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی ضمن تبریک به مناسبت فرا رسیدن سال نو، گفت: همدلی و دلبستگی از صفات خاص ملت ایران به خصوص پرستاران و پزشکان تلاشگر و ایثارگر کشورمان است. https://cdn.icana.ir/d/019/201605109748094654.jpg همدلی,و,دلبستگی,از,صفات,خاص,ملت,ایران,است Icana

به گزارش خبرنگار  خبرگزاری خانه ملت، حیدر علی عابدی عضو کمیسیون بهداشت و درمان و نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی در پیامی فرارسیدن سال نو را تبریک گفت.

متن پیام به شرح زیر است:

"یامقلب القلوب والابصار"

بحران اخیر به ما نشان داد که از آنچه می‌پنداریم به هم دلبسته‌تر و همدل‌تر هستیم. گر چه در دنیا رگه‌هایی از این صفات دیده می‌شود ولی این نعمت خاص ملت سربلند ایران به خصوص پرستاران و پزشکان تلاشگر و ایثارگر کشورمان است.

با آرزوی سلامتی برای پرستاران و پزشکان و کادر بهداشت و درمان کشور، روزهای پر مهر و با برکت در سال 99 برای همه مردم مهربان کشورم و به خصوص تیم درمان کشور آرزو دارم.

 

حیدر علی عابدی

نماینده مردم اصفهان

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet