خبرگزاری خانه ملت

پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1399/01/01 17:02:07
سرویس سیاسی
/سال جهش تولید/

تاکید محمدی بر نقش بی‌بدیل مرکز پژوهش‌های مجلس در کمک به قوه مقننه برای جهش تولید

عضو فراکسیون امید مجلس معتقد است مرکز پژوهش‌های مجلس با شناسایی قوانین مزاحم و یا مواردی که باعث رونق تولید شده است، با رفع و تقویت آنها و کمک به مجلس، کشور را در جهت جهش تولید یاری کند.
تاکید محمدی بر نقش بی‌بدیل مرکز پژوهش‌های مجلس در کمک به قوه مقننه برای جهش تولید عضو فراکسیون امید مجلس معتقد است مرکز پژوهش‌های مجلس با شناسایی قوانین مزاحم و یا مواردی که باعث رونق تولید شده است، با رفع و تقویت آنها و کمک به مجلس، کشور را در جهت جهش تولید یاری کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201711105319773536.jpg تاکید,محمدی,بر,نقش,بی‌بدیل,مرکز,پژوهش‌های,مجلس,در,کمک,به,قوه,مقننه,برای,جهش,تولید Icana

داود محمدی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به شعار سال 99 تحت عنوان «جهش تولید» که مقام معظم رهبری نامگذاری کردند، گفت: علت این نامگذری اهمیت تکان صعودی در حوزه تولید است.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس تصریح کرد: هر کشوری بتواند در مسیر کشاورزی، صنعت و معدن پیشرفت کند می تواند در دنیا حرفی برای گفتن داشته باشد که تولید در این زمینه خیلی مهم است.

وی افزود: در شرایطی که مورد تحریم کشورهای استکباری قرار داریم باید انرژی خود را صرف رونق و جهش در تولید کنیم و حتی به سمت صادرات محصولات خود به کشورهای دیگر برویم.

محمدی در ادامه با بیان اینکه سال گذشته مقام معظم رهبری به درستی بر رونق تولید تأکید داشتند که حرکت هایی نیز صورت گرفت، عنوان کرد: ایشان امسال را جهش تولید نامگذاری کردند چرا که به حرکت محکم تر، پرشتاب تر و قدرتمندتری در این زمینه نیازمندیم.

این نماینده مردم در مجلس دهم ادامه داد: برای اینکه بتوانیم به لحاظ علمی مسیر درستی برای جهش تولید حرکت کنیم مرکز پژوهش های مجلس می تواند در این زمینه مجلس را یاری کند تا طرح های علمی برای جهش تولید تدوین شود.

عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی در پایان با بیان اینکه مرکز پژوهش ها باید بررسی کند که به چه حرکت هایی در حوزه جهش تولید نیازمندیم، خاطرنشان کرد: مرکز پژوهش ها می تواند قسمت هایی را که موجب پیشرفت و یا توقف تولید در کشور شده است را مورد بررسی قرار دهد تا موارد قابل قابل پیشرفت را ادامه داده و جلوی ایرادات گرفته شود که این موضوع در حوزه قانونگذاری نمود بیشتری خواهد داشت./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet