پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1399/01/04 10:56:51
سرویس استان ها
داداشی با اشاره به کمبود تجهیزات درمانی برای مقابله با ویروس کرونا:

هم‌وطنان با سفر به استان گیلان جان خود را به خطر نیاندازند

عضو مجمع نمایندگان استان گیلان از جمیع هم‌وطنان خواستار عدم مسافرت به این استان و موکول کردن آن به ایام بعد از ریشه‌کن شدن ویروس کرونا شد.
هم‌وطنان با سفر به استان گیلان جان خود را به خطر نیاندازند عضو مجمع نمایندگان استان گیلان از جمیع هم‌وطنان خواستار عدم مسافرت به این استان و موکول کردن آن به ایام بعد از ریشه‌کن شدن ویروس کرونا شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201805101645961234.jpg هم‌وطنان,با,سفر,به,استان,گیلان,جان,خود,را,به,خطر,نیاندازند Icana

ولی داداشی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت ضمن تبریک سال نو خطاب به مسافران نوروزی خواستار بازگشت به استان های خود شد و گفت: از مردم شریف کشورمان دعوت می کنم که اگر قصد سفر به استان گیلان را دارند، سفر خود را به تعویق بیاندازند چرا که بیماری کرونا در این استان فراگیر شده است.

نماینده مردم آستارا در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس تأکید کرد: مسافرانی که وارد استان گیلان می شوند نه تنها برای شهروندان گیلانی بلکه برای خود و خانواده شان نیز مشکل ساز می شوند.

وی افزود: کادر درمانی و تجهیزات بیمارستانی استان گیلان به اندازه ای نیست که جوابگوی شهروندان این استان باشد و اگر مسافران نیز درگیر بیماری کرونا شوند با مشکلات جدی روبرو خواهیم شد.

سخنگوی کمیسیون اصل نودم قانون اساسی در مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: به امید خدا در ایام بعد از ریشه کن شدن ویروس کرونا در استان گیلان پذیرای هم وطنان خود از جای جای ایران اسلامی در استان گیلان خواهیم بود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet