پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1399/01/01 19:37:22
سرویس سیاسی
/سال جهش تولید/

داداشی: رسانه ملی نقش اساسی در فرهنگ‌سازی برای استفاده از کالای داخلی دارد

سخنگوی کمیسیون اصل نودم قانون اساسی مجلس معتقد است در شرایطی که برای عبور کشور از رکود نیازمند جهش در حوزه تولید هستیم، لازم است رسانه‌ها هرچه بیشتر در راستای فرهنگ‌سازی استفاده از کالاهای داخلی بکوشند.
داداشی: رسانه ملی نقش اساسی در فرهنگ‌سازی برای استفاده از کالای داخلی دارد سخنگوی کمیسیون اصل نودم قانون اساسی مجلس معتقد است در شرایطی که برای عبور کشور از رکود نیازمند جهش در حوزه تولید هستیم، لازم است رسانه‌ها هرچه بیشتر در راستای فرهنگ‌سازی استفاده از کالاهای داخلی بکوشند. https://cdn.icana.ir/d/019/202003109454975967.jpg داداشی:,رسانه,ملی,نقش,اساسی,در,فرهنگ‌سازی,برای,استفاده,از,کالای,داخلی,دارد Icana

ولی داداشی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با تأکید بر برنامه ریزی همه جانبه از سوی قوای کشور برای تحقق شعار سال یعنی «جهش تولید»، گفت: در مجلس دهم قوانین مختلفی برای حمایت از رونق کسب و کار و رفع موانع تولید به تصویب رسید اما نیاز به نظارت بیشتر و دقیق تر مجلس دهم و مجلس یازدهم داریم.

نماینده مردم آستارا در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس به تولید علم و تقویت جنبش نرم افزاری تأکید و اظهار کرد: تقویت جنبش نرم افزاری و همچنین حمایت از شرکت های دانش بنیان همواره مورد تأکید مقام معظم رهبری بوده است و تولید علم می تواند روش های صحیح دستیابی به جهش تولید را تبیین کند.

ولی داداشی

وی همچنین به ضرورت فرهنگ سازی برای استفاده و حمایت از تولیدات داخلی اشاره و تصریح کرد: رسانه ها و به خصوص صداوسیما در سال گذشته اهتمام ویژه ای برای حمایت از کالاهای داخلی داشته اند اما کافی نبوده است.

سخنگوی کمیسیون اصل نودم قانون اساسی در مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: رسانه های مجازی و کاغذی و به رسانه ملی باید برای حمایت از تولیدات داخلی برنامه ریزی جدی داشته باشند تا بتوانیم به زودی به جهشی در حوزه تولید دست پیدا کنیم./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet