پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1399/01/04 10:52:17
سرویس سیاسی
حاجی دلیگانی با تأکید بر پرهیز از سفرهای نوروزی مطرح کرد

تعطیلات عید فرصتی برای کاهش روند شیوع کرونا

عضو مجمع نمایندگان استان اصفهان ضمن درخواست از مردم برای ماندن در خانه در ایام تعطیلات عید، گفت: اگر مردم دو هفته در خانه تحمل کنند، روند شیوع ویروس کرونا کاهش خواهد یافت.
تعطیلات عید فرصتی برای کاهش روند شیوع کرونا عضو مجمع نمایندگان استان اصفهان ضمن درخواست از مردم برای ماندن در خانه در ایام تعطیلات عید، گفت: اگر مردم دو هفته در خانه تحمل کنند، روند شیوع ویروس کرونا کاهش خواهد یافت. https://cdn.icana.ir/d/019/202003107628815223.jpg تعطیلات,عید,فرصتی,برای,کاهش,روند,شیوع,کرونا Icana

حسینعلی حاجی‌دلیگانی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو گفت: خواهش ما از مردم این است که در ایام عید از مسافرت های نوروزی پرهیز کرده و در خانه بمانند.

نماینده مردم شاهین شهر، میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس یادآور شد: اگر مردم از امروز که اول فروردین است تا پایان عید در منزل مانده، مسافرت نروند و ارتباطات خود را کاهش دهند، بعد از دو هفته روند شیوع ویروس کرونا را کنترل خواهیم کرد.

وی افزود: هم وطنان باید بدانند اگر روند شیوع ویروس کرونا افزایش یابد دیگر هیچ جایی در هیچ بیمارستانی برای پذیرش بیمار نخواهد بود و تجهیزات کافی برای درمان آنها وجود ندارد.

حسینعلی حاجی دلیگانی

حاجی دلیگانی ادامه داد: حدیثی از امام سجاد(علیه السلام) داریم که حضرت در آن می فرماید آزار نرساندن از کمال خرد است یعنی هرکس به دیگران آزار برساند بی خرد است از این روز اگر کسی این روزها به مسافرت برود یقینا به نوعی موجب آزار دیگران شده که از بی خردی است.

عضو مجمع نمایندگان استان اصفهان در مجلس در پایان خاطرنشان کرد: موضوع شیوع ویروس کرونا موضوع مرگ و زندگی است لذا باید با در خانه ماندن مانع به کشتن دادن اعضای خانواده و سایر هم وطنان شویم و صرفا برای اینکه حوصله خانواده سر رفته است مسافرت نکنیم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet