پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1399/01/04 10:50:47
سرویس سیاسی
آزادی‌خواه:

تنها خلاء مقابله با کرونا بی‌توجهی مسافران نوروزی به تذکرات مسئولان است

عضو مجمع نمایندگان استان همدان معتقد است در شرایطی که مسئولان بر پرهیز از سفرهای نوروزی تأکید دارند، عده‌ای در سفر هستند و جان خود و دیگران را به خطر می‌اندازند.
تنها خلاء مقابله با کرونا بی‌توجهی مسافران نوروزی به تذکرات مسئولان است عضو مجمع نمایندگان استان همدان معتقد است در شرایطی که مسئولان بر پرهیز از سفرهای نوروزی تأکید دارند، عده‌ای در سفر هستند و جان خود و دیگران را به خطر می‌اندازند. https://cdn.icana.ir/d/019/202002105769863337.jpg تنها,خلاء,مقابله,با,کرونا,بی‌توجهی,مسافران,نوروزی,به,تذکرات,مسئولان,است Icana

احد آزادی‌خواه در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به اهمیت توصیه مسئولان وزارت بهداشت مبنی بر پرهیز هم‌وطنان از سفرهای نوروزی، گفت: برای مهار ویروس کرونا همه ارکان کشور و دنیا باید بسیج شوند در غیر این صورت به زودی در حوزه بهداشت و درمان هیچ جای خالی برای پذیرش بیمار نمی بینیم.

نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس یادآور شد: تا کنون تمام سیستم درمانی به صورت جهادی ورود کرده و از جان خود مایه گذاشته اند همچنین ناجا و اورژانس جاده ای با تمام وجود پای کار آمده اند تا مراقب سلامت مسافران باشند.

وی ادامه داد: متأسفانه در این بین شاهد تنها خلائی که هستیم این است که برخی مردم نافرمانی کرده و به تذکرات مسئولان و رسانه ها درباره حفظ سلامت خود توجهی نمی کنند.

آزادیخواه اضافه کرد: بسیاری از هم وطنان در این شرایط در خانه مانده اند اما گروهی نیز اهمیت نداده اند و به سفر نوروزی رفته اند که باید گفت از آنجایی که جان خود و عده دیگری را به خطر می اندازند، در واقع مرتکب معصیت شده اند.

عضو مجمع نمایندگان استان همدان در مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: اگر سفرها ادامه یابد باید تا ماه های آینده نیز شاهد افزایش موج شیوع ویروس در کشور باشیم و مقابله با آن دشوار خواهد شد لذا امروز بزرگ ترین اشتباه حضور در جاده ها و سفرهای غیرضروری خطرناک است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet