پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1399/01/01 23:16:34
سرویس اقتصادی
احمدی:

سفر در شرایط فعلی نتایج جبران نشدنی به دنبال دارد/ مردم در خانه بمانند

نایب رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس می‌گوید سفرهای کنونی خوشی لحظه ای بوده و نتایج جبران نشدنی به دنبال خواهد داشت.
سفر در شرایط فعلی نتایج جبران نشدنی به دنبال دارد/ مردم در خانه بمانند نایب رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس می‌گوید سفرهای کنونی خوشی لحظه ای بوده و نتایج جبران نشدنی به دنبال خواهد داشت. https://cdn.icana.ir/d/019/75486.jpg سفر,در,شرایط,فعلی,نتایج,جبران,نشدنی,به,دنبال,دارد/,مردم,در,خانه,بمانند Icana

فریدون احمدی نایب رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به ضرورت در خانه ماندن مردم در شرایط کنونی، گفت: اگرچه تمام ایرانیان، پدر و مادر و فرزندان خود را دوست دارند اما در شرایط کنونی که ویروس کرونا سلامت خانواده‌ها را تهدید می کند، باید با در خانه ماندن شرایطی فراهم کرد که زنجیره انتقال قطع شود.

اگر خانواده خود را دوست داریم باید در منزل بمانیم

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی افزود: ممکن است برخی مطرح کنند که مسافرت‌های کوتاه مدت رفته یا نزد خانواده های خود در شهرستان می روند اما این سفرها ثمره ای جز بیماری نخواهد داشت.

وی با بیان اینکه اگر خانواده خود را دوست داریم باید در منزل بمانیم، اظهار کرد: اگرچه هر ساله تعطیلات عید فرصت مناسبی برای دید و بازدید و سفر است اما در شرایط کنونی با در خانه ماندن و اجتناب از سفر می‌توان بساط کرونا را هرچه سریعتر از جامعه جمع کرد.

مردم باید پیام های وزارت بهداشت را جدی بگیرند

عضو کمیسیون صنایع ومعادن مجلس با بیان اینکه مردم باید پیام های وزارت بهداشت مبنی بر اجتناب از سفر را جدی بگیرند، اضافه کرد: سفرهای کنونی خوشی لحظه ای بوده و نتایج جبران نشدنی به دنبال خواهد داشت./

پایان پیام   

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet